بازدید 6283

دستگیری زورگیر جوان در بلوار مرزداران تهران

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری مرد جوانی که از شهروندان با تهدید سلاح سرد زورگیری می‌کرد، خبر داد و گفت: متهم با ۵ شاکی روانه دادسرا شد.
کد خبر: ۱۱۷۸۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۲ 06 June 2023

به گزارش تابناک، باشگاه خبرنگاران نوشت: سرهنگ حسین مافی بیان داشت: بامداد دوازدهم خرداد عملیات کلانتری ۱۳۹ مرزداران در حال گشت زنی در محدوده بلوار مرزداران تهران بودند که به یک موتورسیکلت هوندا تکرو که پلاک آن جعلی بوده مشکوک می‌شوند.

وی گفت: متهم در همین حین به طرف خودروی ۲۰۶ با دو نفر سرنشین که در حال گذر از خیابان بوده حمله ور و با تهدید سلاح سرد اقدام به تخریب خودرو و زورگیری می‌کند که مأموران به سرعت برای دستگیری زورگیر وارد عمل شدند و متهم به محض رؤیت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شد.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: مأموران انتظامی در ادامه این عملیات به تعقیب موتورسیکلت متهمان پرداختند که موتورسیکلت پس از برخورد با ۳ دستگاه خودرو پارک شده متوقف و متهم که قصد فرار به صورت پیاده داشت نهایتاً در پارک نهج‌البلاغه دستگیر و در بازرسی از وی یک قبضه سلاح سردی که با آن اقدام به زورگیری و تخریب خودرو کرده بود کشف شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهم ۳۲ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت مشابه معترف شد.

سرهنگ مافی در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت خاطرنشان کرد: در این رابطه ۵ شاکی شناسایی و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم