بازدید 3578

جان باختن حدود ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر بر اثر کرونا

طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-۱۹ در جهان، تا به امروز ۶ میلیون و ۸۸۷ هزار و ۳۲۸ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
کد خبر: ۱۱۷۷۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷ 05 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از ولد میترز، طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-۱۹ در جهان، تا به امروز ۶۸۹ میلیون ۹۰۵ هزار و ۳۵۹ نفر به این بیماری مبتلا شده و ۶ میلیون و ۸۸۷ هزار و ۳۲۸ نفر جان خود را از دست داده اند.

در کره جنوبی ۱۶ هزار و ۱۷۴ مورد جدید ابتلا و ۹ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۳۴ هزار و ۸۲۴ نفر رسیده است.

در اندونزی روز گذشته ۲۲۹ مورد ابتلای جدید و ۹ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۶۱ هزار و ۷۸۹ مورد رسید.

آمریکا از نظر تعداد کل مبتلایان و فوتی‌ها هنوز در صدر است. تاکنون ۱۰۷ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۳۴۰ مورد ابتلا و ۱ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۷۳۳ مورد مرگ بر اثر آن را ثبت کرده است. روز گذشته بیش از ۱ هزار و ۲۴ مورد جدید به شمار بیماران ۲ مورد مرگ به تلفات کرونا در آمریکا اضافه شد.

در سریلانکا روز گذشته ۳ مورد ابتلای جدید و ۲ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۶ هزار و ۸۷۵ مورد رسید.

در دانمارک ۱۳ مورد جدید ابتلا و ۱ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۸ هزار و ۷۱۶ نفر رسیده است.

در صربستان ۴۰ مورد جدید ابتلا و ۱ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۱۸ هزار و ۵۴ نفر رسیده است.

در افغانستان ۱۰۰ مورد جدید ابتلا و ۱ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۷ هزار و ۹۱۸ نفر رسیده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری