بازدید 7441

سرمربی بعدی پاری‌سن‌ژرمن مشخص شد

کد خبر: ۱۱۷۷۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱ 04 June 2023

مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارند کادر فنی این تیم برای فصل بعد را تغییر دهند و ادامه همکاری با کریستوف گالتیه در دستور کار آنها نیست.

بر اساس ادعای پایگاه خبری «فوت مرکاتو» فرانسه؛ مالکان قطری این باشگاه فرانسوی می‌‌خواهند یولیان ناگلسمان را جانشین گالتیه کنند و تیری آنری را هم به عنوان دستیار او در نظر دارند. طبق این گزارش؛ قرار است مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن با سرمربی پیشین بایرن مونیخ به زودی آغاز شود.

سرمربی بعدی پاری‌سن‌ژرمن مشخص شد

ناگلسمان 35 ساله که اخیراً از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد، در حالی مورد توجه پاری‌سن‌ژرمن قرار داشته که پیش از این پیشنهاد سرمربیگری چلسی را رد کرد. این مربی آلمانی که مورد توجه باشگاه تاتنهام هم قرار داشت، تابستان 2021 هدایت بایرن را برعهده گرفت و در فصل اول حضورش در این تیم، باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند، اما دومین فصل حضورش در این تیم با فراز و نشیب‌هایی به خصوص در بوندس‌لیگا همراه بود که در نهایت منجر به اخراجش شد.

عملکرد نه‌چندان خوب گالتیه در فصل جاری مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را برآن داشته تا به همکاری خود با این مربی فرانسوی پایان دهند. تیم تحت‌هدایت او در حالی این فصل در لوشامپیونه به قهرمانی رسید که در این رقابت‌ها هفت شکست را متحمل شد.

تاکنون جدایی بازیکنانی همچون لیونل مسی و سرخیو راموس از این تیم فرانسوی قطعی شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم