بازدید 3436

کشف جسد بنیان‌گذار پروژه رمزارز اونفو کوین در دریاچه

پلیس بعد از آغاز تحقیقات، ماشین جان فورسیت را در بیست و هشتم ماه می و در یک مایلی بیمارستان محل کار وی پیدا کرد. کیف‌پول، پاسپورت، لپ تاپ و کیف جان فوریست در حالی در ماشین وی پیدا شد که ماشین قفل نشده، پارک شده بود.
کد خبر: ۱۱۷۷۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲ 02 June 2023

به گزارش تابناک به نقل از  تجارت‌نیوز، جسد جان فورسیت 49 ساله، بنیان‌گذار پروژه رمزارزی اونفو کوین در سی‌ام ماه می پس از یک هفته ناپدید شدن در دریاچه آرکانزاس کشف شد.

جسد هم‌بنیان‌گذار پروژه رمزارزی ONFO Coin و پزشک بخش اورژانس، 9 روز پس از ناپدید شدن در دریاچه‌ای در ایالت آرکانزاس کشف شده است.

جان فورسیت یکی از حامیان رمزارزها و دکتر بخش اورژانس بود. پس از حاضر نشدن وی در شیفت کاری خود در بیمارستان Mercy واقع در شهر کسویل ایالات میزوری، خانواده جان فورسیت، خبر ناپدید شدن او را در بیست و یکم ماه می به پلیس گزارش دادند. همچنین، خانواده او از فضای مجازی نیز جهت کسب اطلاعات کمک گرفتند.

برادر جان، ریچارد فورسیت در گفتگو با Daily Beast اظهار کرده بود که برادرش همیشه در شیفت‌های کاری خود در بیمارستان و در طی پانزده سال گذشته، حاضر می‌شد و همین مسئله باعث نگرانی خانواده وی شده است. بر اساس گفته‌های ریچارد، جان در گذشته، بارها تهدید شده بود و یک بار ربوده شده بود. برادر جان، ریچارد تنها عضو خانواده بود که از این اتفاقات باخبر بوده است.

شواهد کشف شده توسط پلیس

پلیس بعد از آغاز تحقیقات، ماشین جان فورسیت را در بیست و هشتم ماه می و در یک مایلی بیمارستان محل کار وی پیدا کرد. کیف‌پول، پاسپورت، لپ تاپ و کیف جان فوریست در حالی در ماشین وی پیدا شد که ماشین قفل نشده، پارک شده بود. برادر وی اظهار کرد که جان همیشه گوشی تلفن خود را همراه داشته و قرار گرفتن گوشی وی در ماشین امری عجیب بوده است. آخرین پیام ارسال شده توسط جان به نامزدش در ساعت هفت صبح روز ناپدید شدن بوده است.

جسد جان فورسیت در سی‌ام ماه می، در دریاچه بیوری آرکانزاس و در کنار یک قایق کایاک، در 32 کیلومتری محلی که آخرین بار دیده شده بود کشف شد. بر اساس مشاهدات، فورسیت به ضرب گلوله کشته شده است.

پروژه ONFO coin

جان فورسیت 49 ساله، به همراه برادرش ریچارد در سال 2020 پروژه ONFO Coin را آغاز کرد. این پروژه رمزارزی به افراد امکان کسب درآمد از طریق دریافت کوین‌ها را با معرفی دوستان خود به پلتفرم می‌دهد. این روش با اصطلاح ماینینگ شبکه (Network Mining) شناخته می‌شود.

در سال 2020، مجله فوربز جان فورسیت را بیلیونر بیت کوین معرفی کرد که در مقطع کارشناسی به رشته ریاضی پرداخته است و با بیت کوین و بلاکچین در سال‌های ابتدایی پیدایش بیت کوین آشنایی داشته است. به همین دلیل است که فورسیت به این لقب در فضای مجازی مشهور شده بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی