بازدید 3096

تصادف زنجیره‌ای جاده کردکوی - بندرگز را مسدود کرد

تصادف ۸ دستگاه خودرو سبک و سنگین جاده کردکوی - بندرگز در غرب استان گلستان را به مدت یک ساعت مسدود کرد.
کد خبر: ۱۱۷۷۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰ 02 June 2023

عکس آرشیوی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان شامگاه پنج‌شنبه ۱۱ خردادماه ۱۴۰۲ به تشریح جزئیات تصادف زنجیره‌ای عصر امروز در کیلومتر یک محور کردکوی - بندرگز پرداخت و اظهار کرد: در پی تماس حوالی ساعت ۱۶ شهروندان با مرکز اورژانس و گزارش وقوع تصادف زنجیره‌ای در غرب استان گلستان، ۲ تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر پایگاه کردکوی - النگ به محل حادثه اعزام شدند.

قاسم غریب‌آبادی با بیان اینکه تصادف مذکور بین ۸ دستگاه خودرو سنگین و سبک شامل یک دستگاه کامیون بنز، یک دستگاه مینی‌بوس، یک دستگاه تیبا، یک دستگاه پژو پارس، ۲ دستگاه ام‌وی‌ام و ۲ دستگاه پراید رخ داد، خاطرنشان کرد: در این حادثه ۸ نفر دچار حادثه شدند که تعداد مصدومان منتقل شده به مراکز درمانی ۴ نفر بودند.

وی با تأکید بر اینکه در این عملیات ۴ نفر نیروی زبده به همراه یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی نجات به‌کار گرفته شدند، ادامه داد: پسر ۷ ساله به دلیل ترومای سر و قفسه سینه توسط تیم جمعیت هلال احمر به بیمارستان امیرالمومنین(ع) کردکوی و سه مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان زمان پایان عملیات را ساعت ۱۷ و ۱۶ دقیقه عصر عنوان کرد و گفت: علاوه بر نیروهای امدادی و اورژانس نیروهای انتظامی و پلیس راه در صحنه حادثه حضور داشتند.

وی خطاب به شهروندان توصیه کرد: با توجه به در پیش رو بودن تعطیلات چند روزه و افزایش ترددهای جاده‌ای، رانندگان جهت حفظ سلامتی خود و سرنشینان و ممانعت از تحمیل خسارت مالی، ضمن تردد با سرعت مطمئنه قوانین رانندگی را رعایت کنند.

گفتنی است، بارندگی‌های رگباری امروز سبب شد جاده‌های استان گلستان لغزنده شود که در پی آن عدم رعایت سرعت مطمئنه باعث بروز چندین تصادفات زنجیره‌ای و مسدود شدن جاده‌ها و ترافیک شدید در برخی محورهای استان از جمله گرگان - کردکوی و کردکوی - بندرگز شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری