بازدید 2103

میبد، ایستگاه بعدی پیشگامان در افتتاح پروژه‌های فیبر نوری استان یزد

پروژه جدید فیبر نوری (FTTH) پیشگامان با حضور دکتر میرمحمدی نماینده محترم مردم تفت و میبد، دکتر پاکدل، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد ،آقای مهندس سجادی‌پور فرماندار و جناب مهندس بهارستانی شهردار محترم، روز شنبه مورخ ششم خرداد ماه در شهرستان میبد افتتاح شد.
کد خبر: ۱۱۷۷۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸ 30 May 2023

یبد، ایستگاه بعدی پیشگامان در افتتاح پروژه‌های فیبر نوری استان یزد

پروژه جدید فیبر نوری (FTTH) پیشگامان با حضور دکتر میرمحمدی نماینده محترم مردم تفت و میبد، دکتر پاکدل، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد ،آقای مهندس سجادی‌پور فرماندار و جناب مهندس بهارستانی شهردار محترم، روز شنبه مورخ ششم خرداد ماه در شهرستان میبد افتتاح شد. این پروژه با اجرای بیش از 60 کیلومتر فیبر نوری در مسیرهای اصلی و فرعی به بهره‌برداری رسیده است.

یبد، ایستگاه بعدی پیشگامان در افتتاح پروژه‌های فیبر نوری استان یزد

در این راستا، پیشگامان توسعه ارتباطات به‌عنوان شرکت سرمایه‌گذار و مجری این طرح در تلاش است تا ظرف یک‌سال آینده امکان دسترسی منازل و کسب و کارهای شهرستان میبد به اینترنت پرسرعت مبتنی بر فیبر نوری را فراهم نماید.

آقای بمانی پور مدیرعامل پیشگامان توسعه ارتباطات در خلال این رویداد عنوان کرد به زودی شهر حمیدیا نیز آماده بهره‌برداری از پروژه ملی فیبر نوری برای عموم شهروندان خواهد بود. به‌گفته بمانی پور، میبد و حمیدیا در صف مقدم شهرهایی هستند که با همکاری و همدلی مسئولان ذی‌ربط، مراتب اداری و امور قراردادها در کمترین زمان ممکن به انجام رسید. مدیرعامل پیشگامان توسعه ارتباطات در ادامه بر پیگیری و تلاش شبانه‌روزی همکاران واحد فنی برای اجرا و تکمیل این پروژه تاکید کرد.

همچنین به‌نقل از مدیر کل فناوری اطلاعات استان یزد، با ارائه سرویس فیبر نوری پیشگامان (FTTH)، به‌زودی اهالی، کسب‌وکارها، صنایع، سازمان‌های دولتی و خدمت‌رسان شهرستان میبد از تجربه دلچسب ارتقای 80 برابری سرعت و دسترسی پایدار به اینترنت پرسرعت بهره‌مند خواهند شد.

یبد، ایستگاه بعدی پیشگامان در افتتاح پروژه‌های فیبر نوری استان یزد

تکمیل پروژه فیبر نوری پیشگامان در شهر میبد، گامی مهم در راستای ارتقای زیرساخت‌های ارتباطی و خدمات فناوری اطلاعات است که هم‌اکنون براساس طرح توسعه شبکه ملی اطلاعات در سطح کشور در دست اجرا است.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی