بازدید 9001

کشف کارگاه تولید روغن خوراکی تقلبی در شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از شناسایی و کشف کارگاه تولید روغن خوراکی تقلبی، در محدوده امین آباد شهرری خبرداد.
کد خبر: ۱۱۷۶۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۳ 25 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدقاسم طرهانی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: در پی ساماندهی انبارها و کارگاه های سطح فرمانده انتظامی شهرستان ری، تیمی از ماموران اطلاعات کلانتری ۱۷۳ این فرماندهی هنگام گشت زنی در محدوده امین آباد، متوجه فعالیت غیرمجاز یک کارگاه متروکه شدند که به طرز مشکوکی یک دستگاه خودرو باربری به داخل انبار تردد دارد.

وی افزود: پس از بررسی و مراقبت های شبانه روزی مشخص شد مرد جوانی با استفاده از یک دستگاه خودرو باری با جمع آوری روغن های مصرف شده و غیرقابل مصرف از فست فود ها و رستوران ها آنها را به این انبار متروکه انتقال می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: تحقیقات ماموران نشان از این داشت، فردی پس از اضافه کردن چندین مواد افزودنی و شفاف کننده، روغن های مصرف شده را مانند روغن تازه شفاف کرده و به صورت فله ای در بازار مصرف عرضه می کند.

وی عنوان کرد: پس از انجام هماهنگی های لازم با مرجع قضائی تیمی از ماموران به همراه نماینده اداره بهداشت به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری متهم تعدادی تجهیزات کارگاهی کشف کنند.

سرهنگ طرهانی اضافه کرد: در این عملیات پلیسی بیش از ۵ هزار لیتر روغن تقلبی مصرف شده و غیر بهداشتی از این مکان کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: با پلمب کارگاه متروکه متهم برای تحقیقات بیشتر به مقر پلیس انتقال و در اختیار ماموران برای ادامه تحقیقات اولیه و تکمیلی قرار گرفت. 

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری