بازدید 4427
عکس |

سردیس جدید شهید احمد متوسلیان رونمایی شد

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر از سردیس جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان در حاشیه بزرگراه نام گذاری شده به نام این سردار با حضور خانواده های شهداء، جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و مدیران شهری رونمایی شد.
کد خبر: ۱۱۷۶۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۹ 24 May 2023


به گزارش تابناکشهید متوسلیان، در جریان این مراسم مجید قادری معاون شهری و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر با بیان اینکه حاج احمد متوسلیان از افراد تاثیرگذار در دفاع مقدس به ویژه عملیات بیت‌المقدس بودند، اظهار داشت؛ تلاش سازمان زیباسازی بر این بوده که با ساخت سردیس یاد و خاطره این سردار جاویدالاثرزنده نگه‌ داشته شود.

وی افزود: در ادامه رونمایی‌های سازمان زیباسازی در زمینه مفاخر و مشاهیر، سردیس سردار حجازی، تندیس نظامی و تندیس علامه امینی در میدان الغدیر رونمایی خواهند شد.امیر متوسلیان برادر حاج احمد متوسلیان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از سازمان زیباسازی گفت: خدا را شاکریم که مقدر کردند، پس از گذشت ۴۱ سال با اجرای مراسم های بسیار در سراسر کشور یاد این عزیزان زنده و عزت برای آن‌ها رقم زده می شود.

بر اساس این گزارش؛ سردیس حاج احمد متوسلیان از جنس فایبرگلاس و در ابعاد ۵/۱ برابر توسط هنرمند مجسمه ساز کشورمان علی حاج مرادی در مدت ۴ ماه ساخته شده است.

سردیس جدید شهید احمد متوسلیان رونمایی شد

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم