بازدید 3629
۱

اعلام موجودیت «ائتلاف تغییر» برای حضور در انتخابات اتحادیه پوشاک

«ائتلاف تغییر» برای حضور در انتخابات اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک شهرستان تهران اعلام موجودیت کرد. 
کد خبر: ۱۱۷۶۵۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹ 24 May 2023

اعلام موجودیت «ائتلاف تغییر» برای حضور در انتخابات اتحادیه پوشاک

این ائتلاف با حضورآقایان امیر اسماعیلی، مجید افتخاری ، حسین حاجی حسینی، فتح الله رضایی ، اورمزد روشنفکر، علیرضا زارعی و احمد سلیمانی فر تشکیل شده است. 

«اتئلاف تغییر» که از پیشکسوتان ، افراد متخصص ، باتجربه و با سوابق مديريتی برای اعتلای صنف و رساندن آن به جایگاه واقعی تشکیل شده است، طی چند روز گذشته با دعوت از برخی بزرگان، پیشکسوتان، کارآفرینان، تولیدکنندگان ، فروشندگان و فعالان این صنف ، نشست های هم اندیشی برگزار و به تشریح اهداف و برنامه های خود پرداخته اند که این امر موجبات جلب نظر و اعلام حمایت قاطع آنان از برنامه ها و اهداف این ائتلاف شده است.

مهمترین اهداف تشکیل این ائتلاف شامل ارایه گزارش های سالانه به اعضاء ، تشکیل اتاق فکر تخصصی در رسته های مختلف صنفی ، آشتی اعضا با اتحادیه ، تلاش برای اصلاح قوانین و مقررات دست پاگیر و پیگیری مشکلات مالیاتی ، ارتقای جایگاه صنف ، توجه ویژه به بخش های آموزش، طراحی، حقوقی ، مالیاتی، بیمه ای، مشاوره صنفی و امور فرهنگی ، ایجاد راهکارهای عملی جهت تسهیل صادرات ، ارتقای جایگاه و منزلت صنفی اعضاء ، استفاده از روش های نوین برای ارائه خدمات مطلوب به اعضا ، حضور فعالانه اعضاء در نمایشگاههای داخلی و خارجی ، تعیین خط و مشی و هدف گذاری سیاست های کلان با استفاده از تجارب ارزشمند نخبگان ، پیشکسوتان و تمامی صاحب نظران می باشد.

انتخابات صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک شهرستان تهران از ساعت ۸ صبح الی 17 روز یکشنبه مورخ ۷ خرداد ماه جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

شایان ذکر است فقط صاحب پروانه کسب مجاز به شرکت در انتخابات بوده و شرکا، دارندگان وکالت محضری، مباشر و اعضای خانواده مجاز به شرکت در انتخابات نمی باشند. ارائه اصل کارت ملی و یا پروانه کسب و یا تصویر آن جهت شرکت در انتخابات ضروری است. انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می گردد.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
با توجه به وضعیت خاص شهرتهران که قسمتهایی ازآن مثل ری وتجریش درمحدوده شهرستان تهران نیستند پس این اتحادیه نمیتواند بر لباس فروشی های همه شهرتهران نظارت کند
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی