بازدید 4133

ساپینتو: هوادار، پرسپولیس را برده و دفاع نمی‌کند!

کد خبر: ۱۱۷۱۲۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۶ 15 April 2023

ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار تهران در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: هوادار تیمی است که بازی فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس انجام داد و بازی را یک بر صفر هم برد. من آن بازی را دیدم. من عقیده مربی (ساکت الهامی) و عملکرد این تیم را دوست دارم. او آدم مثبتی است و همیشه سعی می‌کند فوتبال بازی کند و دنبال بازی دفاعی نیست. همان چیزی که در بازی‌های دیگر هم دیدیم. بازی سختی می‌شود، چون می‌دانند چطور باید بازی کنند و کیفیت خوبی در دفاع، خط هافبک و حمله دارند.

وی ادامه داد: تیم هوادار جابه‌جایی خوبی دارد و خیلی تلاش می‌کند. همانطور که گفتم هیچ بازی راحتی وجود ندارد و دیدار با هوادار هم یک بازی سخت دیگر است. ما هم در شرایط خوبی هستیم، با نتایج و عملکرد خوب. ما هم انتظار داریم که سه امتیاز را به دست بیاوریم. تنها هدف ما در حال حاضر و مهمترین چیز هم برای ما کسب همین سه امتیاز است.

سرمربی استقلال در واکنش به سؤالی درباره جو خوب موجود در بین بازیکنان تیمش تصریح کرد: همانطور که گفتم تیم ما هر هفته سخت تلاش می‌کند و تیم بسیار متحدی هستیم و روی کارمان تمرکز داریم. بازیکنان در همه بازی‌ها می‌جنگند که ببرند و من بسیار به آنها افتخار می‌کنم.

ساپینتو درباره غیبت یامگا در دیدار فردا گفت: ما برای این موضوع راه حل داریم. در حال حاضر من ناچارم بعضی بازیکنان را بیرون بگذارم؛ حتی آنهایی که شرایط خوبی دارند. من نمی‌توانم همه را داخل ترکیب بگذارم. خیلی سخت است ما فقط 21 بازیکن را در لیست بگذاریم. بازیکنانی دیگر هم هستند که استحقاق دارند. من به عملکرد همه اعضای تیم افتخار می‌کنم. همه می‌خواهند کمک و بازی کنند. ما هم برای بازی فردا راه‌حل داریم و می‌خواهیم عملکرد خوب‌مان را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چه تدبیری برای بازی دربی دارد و آیا امکان دارد دیدار با هوادار را فدای دربی کند، تأکید کرد: من در حال حاضر فقط تمرکزم روی بازی با هوادار است و حتی نمی‌خواهم هیچکس به دربی فکر کند. تیم باید فقط روی بازی با هوادار و این سه امتیاز تمرکز کند. ما زمان داریم که درباره بازی بعد فکر کنیم. الان همه تمرکز کردند روی بازی فردا و هیچ چیز دیگر نمی‌خواهم بشنوم.

«با توجه به شرایط سخت باشگاه استقلال تبدیل به قهرمان و نقطه قوت این باشگاه برای هواداران شده‌اید و آنها می‌خواهند به شما تکیه کنند. این مسئله وظیفه شما را در ادامه مسیر سخت نمی‌کند و به شانس قهرمانی استقلال آسیب نمی‌زند؟»، سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: از صحبت‌هایی که انجام دادید، تشکر می‌کنم. مهم این است که هواداران حمایت‌شان را ادامه دهند. برای دیدار فردا درخواست می‌کنم که به ورزشگاه بیایند. من دوست دارم هواداران بیشتری بیایند تا بازی را برای حریف سخت کنند. هواداران تا الان فوق‌العاده بودند و همه کاری برای تیم‌شان انجام می‌دهند. ما باید این مسیر را تا آخر ادامه دهیم.

ساپینتو در واکنش به اینکه صحبت‌هایی در مورد تمدید قرارداد او مطرح شده است، خاطر نشان کرد: من فقط در مورد بازی فردا صحبت می‌کنم.

وی راجع به اینکه تغییر مدیران باشگاه چه چالشی را برای او به وجود آورده است، یادآور شد: قبلاً این را گفتم که امروز فقط درباره بازی با هوادار صحبت می‌کنم. در آینده می‌توانیم در مورد خیلی چیزها صحبت کنیم. تمرکز من و تیمم برای بازی فردا خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین با این سؤال روبه‌رو شد که آیا نگران داوری‌ بازی‌های باقیمانده نیست که در پاسخ گفت: امیدوارم فردا داور بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. داوران در بازی‌های قبلی با ما خوب رفتار کردند و خیلی شایسته و جدی بودند. داوران باید در صحبتی که با من دارند بیشتر آرامش داشته باشند. ما هر روز بهتر همدیگر را درک می‌کنیم. اگر فردا داوری اشتباهی کند نمی‌توانم خیلی آرام باشم. در گذشته 11 امتیاز را به دلیل اشتباهات داوری از دست دادیم. در دیدارهای اخیر داوران منصف بودند و امیدوارم فردا نیز از سه تیم (استقلال، هوادار و داور) عملکرد خوبی ببینیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار