بازدید 2888

روزهای خوب آزمون زیر نظر ژابی آلونسو

سردار آزمون پس از بهبودی مصدومیتش، در فصل جاری بوندسلیگا و لیگ اروپا عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است.
کد خبر: ۱۱۷۱۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵ 14 April 2023

به گزارش تابناک به نقل از جماران؛ سردار آزمون ملی پوش ایرانی با حضور ژابی آلنسو به بایرلورکوزن در این فصل جانی دوباره گرفته و نسبت به فصل گذشته آماری متفاوت از خود به جای گذاشته است.

آزمون شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا با بایرلورکوزن آلمان میزبان سن ژیلواز بلژیک بود، اما در ترکیب اصلی حضور نداشت. رقیب با نتیجه یک بر صفر از لورکوزن جلو افتاد تا ژابی آلونسو سرمربی لورکوزن تیمش را هجومی‌تر کند تا در خانه بازنده نباشد. سردار آزمون از دقیقه ۶۸ به زمین بازی آمد تا روند هجومی بایرلورکوزن روند بهتری به خود بگیرد.

در نهایت آزمون پاسخ اعتماد آلونسو را داد و تیم بایرلورکوزن در دقیقه ۸۳ با پاس گل ستاره ایرانی خود توسط فلورین ویرتز به گل تساوی رسید تا به بازی برگشت در خانه سن ژیلواز امیدوار بماند.

 

با مقایسه آمار سردار آزمون در فصل گذشته و این فصل تفاوت عملکرد او مشخص می‌شود؛ آزمون در نیم فصل دوم سال گذشته از زنیت راهی لورکوزن شد، ولی مصدومیت‌ها و عدم آمادگی باعث شد تا آزمون تنها ۳۵۷ دقیقه برای تیم آلمانی بازی کند و یک گل بزند و یک پاس گل بدهد.

اما سردار آزمون این فصل زیرنظر ژابی با وجود ۴۴۵ دقیقه حضور در زمین برای لورکوزن خود را به عنوان مهره‌ای تاثیرگذار معرفی کرد است. ستاره ایرانی در مدت کم حضورش ۴ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل داده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022