بازدید 1718
۲

نظم جدید جهانی به نفع مقاومت درحال شکل‌گیری است

رئیس جمهور با اشاره به آشکار شدن نشانه استیصال و از هم پاشیدگی جامعه صهیونیستی و شکل گیری نظم جدیدی جهانی به نفع جبهه مقاومت، گفت: ملت های آزاده با برگزاری باشکوه تر روز قدس امسال همصدا انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام خواهند کرد.
کد خبر: ۱۱۷۰۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۲ 10 April 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت با محکومیت جنایات اخیر صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین، بر لزوم همگرایی جهان اسلام برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین و جلوگیری از اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

رئیسی با اشاره به آشکار شدن نشانه استیصال و از هم پاشیدگی جامعه صهیونیستی و شکل گیری نظم جدیدی جهانی به نفع جبهه مقاومت، افزود: ملت های آزاده با برگزاری باشکوه تر روز قدس امسال همدل و همصدا انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام خواهند کرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت روز ملی فناوری، درمان بیش از یک میلیون بیمار از طریق دانش هسته ای در کشور و همچنین دستیابی دانشمندان ایران به بیش از 150 دستاورد علمی و فنی در صنعت هسته‌ای را آن هم در شرایط تحریم و سنگ اندازی دشمن، سند عزت و افتخار ملت ایران دانست و افزود: دولت مردمی خود را موظف به حمایت از این دستاوردهای بزرگ می داند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توافق ایران و عراق برای تسریع در احداث مسیر ریلی بصره- شلمچه که سالیان طولانی بلاتکلیف بوده، بر لزوم پیگیری این طرح و توافقات ایران با روسیه و چین تا حصول نتیجه تاکید کرد.

رئیسی در ادامه با اشاره به دریافت اخبار و گزارش‌هایی در خصوص گرانی برخی اقلام، ستاد تنظیم بازار یا سازمان حمایت از مصرف کننده را تنها مراجع قانونی تغییر قیمت این کالاها دانست و دستگاههای نظارتی و اجرایی مرتبط را موظف کرد با تخلفات موجود در این زمینه برخورد کنند.

رئیس جمهور در این نشست با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، همگان را به بهره‌گیری از فیوضات و برکات لیالی قدر دعوت کرد و گفت: شب قدر بهترین فرصت برای خودسازی و تقرب بندگان به حضرت حق است که باید از لحظه به لحظه آن کمال بهره را برد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
یک مساله بنیادین اینجا وجود دارد که نمی‌توانم مطرح کنم هرچند مطرح شدنش هم فایده ای ندارد شما از قبل تصمیمتان را گرفته اید و تاثیری ندارد.
خوش بحالت جناب ریسی . تو دنیای خودت سیر می کنی و حالت خوبه خوبه
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی