تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد و نیاز است اقدامات تیم اقتصادی دولت به خوبی رصد و ارزیابی شود.
کد خبر: ۱۱۶۹۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰ 02 April 2023

به گزارش «تابناک»، اردشیر مطهری در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر لزوم توجه به کشورهای منطقه، اظهار داشت: توافق ایران و عربستان اقدام بسیار خوبی بود و تأثیر آن را در عرصه سیاسی و اقتصادی مشاهده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: ما باید سیاست ارتباط گسترده با کشورهای منطقه و همسایه را در سال جدید هم مدنظر قرار دهیم، چرا که در تحریم هستیم و توسعه روابط با همسایگان و کشورهای دوست راه مهمی برای خنثی‌سازی تحریم‌هاست.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مشکلات ما مربوط به تحریم نیست و بخشی از مشکلات ما به سوءمدیریت‌ها بازمی‌گردد، گفت: به نظر می‌رسد تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد و نیاز است اقدامات تیم اقتصادی دولت به خوبی رصد و ارزیابی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملاک ارزیابی ما در عملکرد تیم اقتصادی دولت، وضعیت بازار است و نگاهی به شرایط بازار و قیمت‌ها حاکی از گرانی و تورم بسیار شدید است که باید کنترل شود.

مطهری بیان کرد: تقاضای ما از رئیس جمهور آن است که در تیم اقتصادی دولت تجدیدنظر کند و اگر دولت این کار را نکند، مجلس باید وارد شود و نباید کوتاهی کند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس و دولت باید کمک کنند تا وضعیت معیشتی مردم بهبود پیدا کند، تصریح کرد: گرانی شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده است و مردم ما بسیار نجیب هستند. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم. در سال جدید باید وضعیت معیشتی مردم بهبود یابد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی