بازدید 3223

درگیری شدید مسلحانه در جنین

منابع خبری بامداد یکشنبه از درگیری شدید مسلحانه بین نیروهای مقاومت فلسطین و نظامیان صهیونیست در جنوب شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری خبر دادند.
کد خبر: ۱۱۶۹۵۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۴ 02 April 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از فلسطین الیوم، در پی یورش نظامیان صهیونیست به شهرک قباطیه واقع در جنوب جنین، نیروهای مقاومت فلسطین با شلیک گلوله و پرتاب بسته‌های انفجاری با صهیونیست‌ها مقابله کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای مقاومت فلسطین همچنین به سمت شهرکی صهیونیست نشین در الخلیل و نیز پست ایست و بازرسی «تسنعوز» نظامیان صهیونیست در طولکرم آتش گشودند.

از سوی دیگر نظامیان صهیونیست به شهرک حوسان در غرب بیت لحم حمله و به یکی از منازل فلسطینیان یورش بردند.

مرکز معطی پیشتر گزارش داده که طی ماه گذشته نیروهای مقاومت فلسطین یکهزار و ۱۷۷ عملیات علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری و قدس اشغالی انجام دادند که منجر به کشته شدن هشت صهیونیست و زخمی شدن ۴۳ سرباز و شهرک نشین شده است.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری