بازدید 1609

شهادت یک جوان فلسطینی در مقابل مسجد الاقصی

منابع فلسطینی در قدس اشغالی در جنایتی تازه از تیراندازی نظامیان اشغالگر به سمت یک جوان فلسطینی در مقابل یکی از صحن‌های مسجد الاقصی خبر می‌دهند؛ صهیونیست‌ها قصد بستن مسجد الاقصی را دارند.
کد خبر: ۱۱۶۹۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۶ 01 April 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، پایگاه خبری الجزیره لحظاتی پیش در خبری فوری از آماده باش نظامیان صهیونیستی در اطراف صحن مسجد الاقصی و بستن دروازه‌های صحن حرم ابراهیمی در پی تیراندازی نظامیان اشغالگر قدس به سمت جوانی فلسطینی خبر دادند.

به گزارش الجزیره، تیراندازی نظامیان صهیونیستی به سمت جوان فلسطینی در مقابل «باب السلسله» در مسجد الاقصی صورت گرفت.

منابع فلسطینی در کرانه باختری گزارش دادند یک مرد جوان فلسطینی برای حفاظت از یک زن فلسطینی که مورد حمله نظامیان تروریست صهیونیست قرار گرفته بود، مداخله کرد که به او تیراندازی شد.

برخی منابع از شهادت این جوان فلسطینی خبر می‌دهند.

در همین راستا، سایت عبری «حدشوت حموت» در ویدئوی از این درگیری مدعی شد این جوان فلسطینی قصد ربایش سلاح یکی از نظامیان اشغالگر در نزدیکی باب السلسله داشت که به سمت وی شلیک کرده‌اند.

منابع فلسطینی گزارش دادند نظامیان صهیونیستی در پی این درگیری، نمازگزاران زن و مرد فلسطینی را در مصلای نزدیک به مسجد الاقصی را به بیرون رانده‌اند.

همچنین منابع محلی فلسطینی در کرانه باختری گزارش دادند رژیم صهیونیستی در حال اعزام نیروهای پشتیبانی به صحن قدیمی قدس به منظور تخلیه معتکفان فلسطینی و بستن مسجد الاقصی هستند.

گفتنی است همزمان با نزدیک شدن عید «پسح» یهودیان، رژیم اشغالگر قدس در صدد تخلیه مسجد الاقصی از حضور نمازگزاران با بهانه مختلف است. 

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی