بازدید 3163

رنکینگ تازه فیفا بعداز باخت غول‌های آسیا و برد ایران

کد خبر: ۱۱۶۹۲۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۶ 29 March 2023

با پایان پنجره بازی‌های ملی فیفا در ماه مارس، سایت «football-ranking.com» اقدام به بروزرسانی جایگاه تیم‌های ملی فوتبال در رده‌بندی پیش‌روی فیفا کرد، رده‌بندی که قرار است در تاریخ 6 آوریل (پنجشنبه 17 فروردین) به طور رسمی از سوی فیفا منتشر شود.

بر اساس پیش‌بینی این سایت طبق فرمول‌های فیفا؛ جایگاه ایران در این رده‌بندی تغییری نخواهد کرد و با 1553.23 امتیاز همچنان در رده بیست‌وچهارم جهان و رده دوم قاره آسیا قرار خواهد گرفت. ژاپن با 1588.59 امتیاز و بدون تغییر جایگاه همچنان در رتبه بیستم جهانی جای دارد و عنوان بهترین تیم آسیایی این رده‌بندی را در اختیار دارد.

در رده‌بندی پیش‌رو، کره‌جنوبی (2 پله سقوط/ رده بیست‌وهفتم جهانی) استرالیا (2 پله سقوط/ رده بیست‌ونهم جهانی) وعربستان (5 پله سقوط/ رده پنجاه‌و چهارم جهانی) نیز به ترتیب رده‌های سوم تا پنجم این رده‌بندی در قاره‌ آسیا را در اختیار خواهند داشت.

در رده‌بندی کلی هم آرژانتین با یک پله صعود صدر جدول رنکینگ فیفا را از برزیل خواهد گرفت. تیم‌های فرانسه (یک پله صعود)، برزیل (دو پله سقوط)، بلژیک (بدون تغییر)، انگلیس (بدون تغییر)، هلند (بدون تغییر)، کرواسی (بدون تغییر)، ایتالیا (بدون تغییر)، پرتغال (بدون تغییر) و اسپانیا (بدون تغییر) نیز به ترتیب رده‌های دوم تا دهم را به خود اختصاص می‌دهند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری