بازدید 5362
۳

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت نفت

مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تمدید شد.
کد خبر: ۱۱۶۹۰۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۸ 28 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، پیش از این اعلام شده بود که مهلت ثبت‌نام آزمون شرکت‌های تابعه وزارت نفت به منظور استخدام نیروی انسانی متعهد، شایسته و توانمند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های تحصیلی مختلف در سال ۱۴۰۱ روز یکشنبه، ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ به پایان می‌رسد که این مهلت تا ۱۰ فروردین ماه سال جاری تمدید شده است.

در این زمینه سازمان سنجش آموزش کشورر اعلام کرد که پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ و اطلاعیه‌های مورخ ۱۸ و ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ضمن اعلام اصلاحات جدید به شرح ذیل، به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی مذکور میرساند با توجه به اصلاحات اعلام شده مهلت ثبت نام نیز تا روز پنجشنبه مورخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ تمدید می‌شود.

متقاضیان می‌توانند به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

باتوجه به اصلاحات اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت نام (۱۰ فروردین ۱۴۰۲) ،نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

الف) اصلاحیه مربوط به محل خدمت رشته محل ها:

ـ محل خدمت کد رشته محل (۱۰۷۸۵) از چهارمحال و بختیاری-شهرکرد-فارسان به چهارمحال و بختیاری-فارسان اصلاح می‌شود.

ـ محل خدمت کد رشته محل (۱۰۶۵۲) از کرمانشاه- قصرشیرین- پاطاق به کرمانشاه- پاطاق اصلاح می‌شود.

ـ محل خدمت کد رشته محل (۱۰۶۳۱) از تهران- تهران- قوچک به تهران- لواسان- قوچک اصلاح می‌شود.

ـ محل خدمت کد رشته محل (۱۰۶۳۲) از تهران- تهران- مغانک به تهران- دماوند - مغانک اصلاح می‌شود.

ب) اصلاحیه مربوط به شرایط احراز تحصیلی کد رشته محل‌ها:

ـ مقطع تحصیلی لیسانس به شرایط احراز تحصیلی کد رشته محل‌های ( ۱۰۰۲۶ )و ( ۱۰۰۲۸) اضافه میگردد.

ـ رشته‌های تحصیلی مهندسی مواد ( کد ۳۱۳۱۶)،مهندسی مواد و متالورژی- مهندسی مواد (کد ۳۵۳۰۶)، مهندسی مواد- متالورژی صنعتی (کد ۳۵۳۰۷ ) با مقطع تحصیلی لیسانس به شرایط احراز تحصیلی کد رشته محل های ۱۰۲۰۴ ،۱۰۲۱۱ ،۱۰۲۱۲ ،۱۰۲۱۳ ، ۱۰۲۱۴ ،۱۰۲۱۵و ۱۰۲۱۶ اضافه می‌شود.

ـ رشته‌های تحصیلی مهندسی مواد گرایش جوشکاری (کد ۳۲۳۹۱)،مهندسی مواد گرایش خوردگی و حفاظت مواد (کد ۳۱۳۱۸)، مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد (کد ۳۱۳۲۰)،مهندسی‌مواد گرایش مواد پیشرفته (کد ۳۵۳۰۸) و مهندسی متالورژی و مواد (کد ۳۵۳۰۵ ) با مقطع تحصیلی فوق لیسانس به شرایط احراز تحصیلی کد رشته محل های ۱۰۲۰۷ ،۱۰۲۰۸ ،۱۰۲۰۹ و ۱۰۲۱۰ اضافه می‌شود.

ج) اصلاحیه مربوط به اعلام کد رشته محلهای جدید:

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت نفت/اعلام آخرین اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام

متقاضیان ثبت‌نام آزمون شرکت‌های تابعه وزارت نفت می‌توانند در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور که حاوی اطلاعاتی از قبیل شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز، محل خدمت و دیگر جزئیات است، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت، در صورت کسب نمره کتبی، لازم است در سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه فنی- تخصصی، روان‌شناختی، گزینش شرکت کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
واقعا نمیدونم چه واژه ای برای مسئولین نفت به کار ببرم. الان ده ساله یه نفر که رشتش مهندسی نفت باشه استخدام نکردن ( البته بجز فارغ‌التحصیلان دانشگاه نفت و حجم عظیمی با قانون!!! ایثارگری). شاید بیش از ده هزار فارغ التحصیل در این رشته وجود داره که هیچ کجا بجز وزارت نفت نمیتونن استخدام بشن. الان بخاطر شوآف حدود صدو بیست تا میخان بگیرن که بیش از نود تا رشته حفاری و کار در مناطق عملیاتیه و از تعداد باقیمانده بازم هم هفتاد درصد ظرفیت رو دادن به ایثارگری. کلا ظرفیت موجود برا گرایش های غیر حفاری کمتر از ده نفره. که اونم مطمئنم با رابطه پر میشه و امتحان شوآفی بیش نیست. واقعا خسته نباشید ده نفر بعد از ده سال مجموع نیاز های کل شرکتهای نفتی! اگه واقعا نیازی به این رشته نیست درش رو تخته کنید این همه دانشگاه این رشته رو پذیرش نکنند. با زندگی و آینده بچه های مردم بازی نکنید. فارغ‌التحصیلان این رشته بجز وزارت نفت جای دیگه ای نمیتونن استخدام بشن.
هرکاری باشد
قابل توجه کسانی که می‌خواهند در این آزمون ثبت نام کنند عرض میکنم که حقوق اولیه بسیار کم هست نفت به رفت تبدیل شده ...
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل