بازدید 5199

رئیسی: اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان

رئیس جمهور گفت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود.
کد خبر: ۱۱۶۹۰۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰ 27 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر روز یکشنبه در نخستین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۲، از عنایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری و سخنان راهبردی ایشان در آغاز سال جدید قدردانی و تأکید کرد: دولت به عنوان مخاطب اصلی و مجری فرامین رهبر فرزانه انقلاب همه تلاش خود را در جهت بهبود وضع موجود و خدمت‌رسانی بیشتر به مردم و همچنین امیدآفرینی در جامعه به کار خواهد گرفت.

دولت خود را ملزم می‌داند بیشتر از گذشته برای مهار تورم گام بردارد

رئیس جمهور «تحول» را مهم‌ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد، با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند.

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به محور مهم «مهار تورم» در بیانات رهبر معظم انقلاب و آثار مخرب تورم در ایجاد ناترازی و بی‌عدالتی در جامعه گفت: دولت خود را ملزم می‌داند با تلاش بی‌وقفه و بیشتر از گذشته برای مهار تورم و در جهت تحقق شعار سال گام بردارد.

استقراضی از بانک مرکزی صورت نگرفت 

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش شاخص‌های خوب به دست آمده در زمینه رشد اقتصادی و همچنین تولید، اشتغال و دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۱ را که شعار سال هم بود، از توفیقات دولت دانست و بر لزوم تبیین این توفیقات برای مردم تاکید کرد.

رئیس جمهور در همین زمینه کسری و ناترازی بودجه را از مصائب کشور در گذشته عنوان کرد و از تلاش‌های صورت گرفته همکاران دولت در سال گذشته برای تنظیم منابع و مصارف به نحوی که استقراضی از بانک مرکزی صورت نگرفت و در پایان سال هم کسری بودجه به وجود نیامد، تشکر کرد.

اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان

حجت الاسلام رئیسی در خصوص مشکل بوجود آمده در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در روزهای پایانی سال گذشته، اظهار داشت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود تا اگر سوءمدیریتی وجود داشته حتماً با قاطعیت با آن برخورد شود.

رئیس جمهور در ادامه وزارت جهادکشاورزی را مکلف کرد پول محصولات خریداری شده از کشاورزان را به موقع پرداخت کنند و همچنین سازمان برنامه و بودجه را مأمور کرد با توجه به تغییراتی که در لایحه بودجه ۱۴۰۲ ارائه شده از سوی دولت صورت گرفته، متمم و اصلاحیه آن را هر چه سریع‌تر تدوین کند تا به مجلس ارسال شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۹
اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان؟؟؟؟؟ اجرای کدام طرح خوب درست بوده آقای رییسی؟؟؟
معمولا عملياتي بودن يك طرح و روش و جزئيات اجراي آن هم جزو طرح محسوب مي شود.

اگر اجراي آن با چنان مشكلاتي مواجه شده كه رئيس جمهور هم مجبور شده براي رفع آن تدابيري اتخاذ كند، بعيد مي دانم بتوان اين طرح را خوب ناميد.
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
دقیقا .به نظر میرسد رئیس جمهور ایده وفکر را با طرح اشتباه گرفته اند.
خییلی ممنون آقای رئیسی !؟ آش اینقدر شور شده که خان هم فهمیده..... به مدیران دولت خودت ایراد وارد است و البته که مثل قبل "هیچکس" مقصر اصلی است و حتما" برخورد مناسب صورت میگیرد....
برای یک افزایش حدود ده درصدی چند سال است فرهنگیان عزیز را که متاسفانه پایین ترین دریافتی را در بین کارکنان دولت دارند، سر کار گذاشته اند و بعد از طی کلی فرآیند پیچیده و فرم پر کردن و ... حقوق بعضی از آنها کاهش هم یافته است. ظاهراً این پیچیده سازی فقط برای اذیت کردن معلمان و خرید زمان توسط دولت بوده است.
آیا سایر وزارت خانه ها هم به این روش حقوق کارکنانشان را افزایش می دهند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
میتوانید استعفا دهید
این همه بی تدبیری در این کشور چراااااا
تدابیر همه درستند مشکل در اجراست خدا خیرت بده که خودتون می فرمایید
و اجرا نکردن طرح خوب همسانسازی حقوق بازنشستگان توسط مسئولین
اجرای نادرست ان از از اجرا نکردن این یکی شاید بهتر باشد
لابد این هم همه مقصر هستند به غیر از شما
"شاخص‌های خوب به دست آمده در زمینه رشد اقتصادی و همچنین تولید، اشتغال و دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۱ را که شعار سال هم بود، از توفیقات دولت دانست " جدی ؟ واقعا ؟؟؟ این ها کدوم گزارش ها رو می بینن ؟ نکنه واقعا تو یه کشور دیگن !
بشما بخشید. همش تقصیر خورزو خانه
عمه من که اجرا نکرده .شما اجرا کردی .کجا دنبال مقصر میگردی؟
استعفا بده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
زهی خیال خام
در مورد اجرا نکردن همسانسازی حقوق بازنشستگان کشوری هم توضیح میدادید
اگر ا اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد اجرا نکردن این یکی آیا میدانی چه اثری دارد
سلام خواهشا هم از پاداش و مرخصی فرهنگیان سال 1401 هم سخنی ایراد فرمایید تا در دستور کار دولت قرار بگیرد
تضییع حق و حقوق و تحقیر کارمندان دستگاههای دولتی و به ویژه فرهنگیان محترم یک امر مستمر شده است متأسفانه کسی پاسخگوی ترک فعل ها و عدم اجرای قوانین هم نیست ، در میان اقشار دولتی پرستاران بعد از حدود پانزده سال مصوبه قانون تعرفه گذاری فقط وعده های عملی نشده شنیدند و فرهنگیان عزیز هم چند سال وعده ی اجرای رتبه بندی که فضاحت بزرگی در اسفند سال پیش به بار آورد ، محبوبیت دولت و تیم اقتصادی آن با این فضاحت بسیار آسیب دید... حالا باید دید رئیس جمهور مردمی چگونه مافات را جبران خواهد نمود...
به خدا ما معلمهای ۲۵ سال به بالا را بازنشست کنید تا هم شما راحت شوید وهم تکلیف ما معلوم باشد رتبه داده نشده آبرو برای ما معلمهای باسابقه نذاشتید.
عزیزان مجبور نیستید این همه درس و کتاب به دانش اموزان ارایه دهید دروس را کم کنید هزینه ها را پایین بیاورید.
برای مثال درس دفاعی که هم در متوسطه اول و دوم ارایه می شود را مجری آن نهادهای نظامی قرار دهید و خودشان بودجه و ساعاتش را تامین کنند.
دروس محیط زیست و تنظیم خانواده را وزرات خانه های متولی به صورت عملی در تابستان در دوره های فشرده برای خانواده ارایه دهند با این کارها هزینه ها را پایین بیاورید
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری