بازدید 3774

یورش شبانه نظامیان صهیونیست به نابلس

منابع خبری بامداد سه شنبه گزارش دادند، نظامیان صهیونیست برای تخریب منزل اسیر فلسطینی به شهر نابلس یورش بردند.
کد خبر: ۱۱۶۸۵۶۲
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۵ 21 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از خبرگزاری شهاب فلسطین، نیروهای رژیم اشغالگر برای تخریب منزل «اسامه الطویل» اسیر فلسطین به محله «رفیدیا» واقع در شهر نابلس یورش بردند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، منزل اسامه الطویل از عوامل عملیات تیراندازی چند ماه گذشته در اطراف شهرک دیر شرف تخریب خواهد شد.

نظامیان صهیونیست همچنین به اردوگاه شعفاط واقع در شمال قدس اشغالی نیز یورش بردند و با جوانان فلسطینی درگیر شدند.

از سوی دیگر نیروهای مقاومت فلسطین در ۲۴ ساعت گذشته هشت عملیات علیه صهیونیست‌ها در الخلیل، جنین، قدس اشغالی و طولکرم انجام دادند.

همچنین مرکز آمار و اطلاعات فلسطین موسوم به «معطی» اعلام کرد، ۱۷ صهیونیست از ابتدای سال جاری میلادی (۲۰۲۳) در عملیات نیروهای مقاومت فلسطین به هلاکت رسیدند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری