بازدید 2009
۹

۸۰۰ هزار نفر داوطلب جنگ با آمریکا در کره شمالی

کره شمالی مدعی شد که حدود ۸۰۰ هزار نفر از شهروندان این کشور تا روز جمعه برای جنگ با آمریکا داوطلب شده‌اند.
کد خبر: ۱۱۶۸۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴ 18 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از رویترز، روزنامه «رودونگ سینمون» کره شمالی نوشت که دانش‌آموزان و کارگران تمایل خود را برای ثبت نام در ارتش و مقابله با ایالات متحده آمریکا اعلام کرده‌اند.

کره شمالی هفته گذشته در بحبوحه رزمایش نظامی آمریکا و کره جنوبی سه بار موشک‌ شلیک کرد.

کره شمالی در مهمترین پرتاب خود روز جمعه یک موشک بالستیک قاره‌پیمای هواسونگ-۱۷ شلیک کرد که در خارج از منطقه اختصاصی اقتصادی ژاپن فرود آمد.

این شلیک ساعاتی پیش از دیدار نخست وزیر ژاپن و رئیس جمهوری کره جنوبی برای بحث در مورد مسائل دوجانبه و منطقه‌ای از جمله برنامه‌های موشکی و هسته‌ای کره شمالی انجام شد.

بر اساس قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل، انجام آزمایش‌های موشکی بالستیک توسط کره شمالی ممنوع است. از این رو، کره جنوبی، ژاپن و آمریکا پرتاب موشک‌های بالستیک کره شمالی را محکوم کردند.

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی سئول و واشنگتن را به افزایش تنش‌ها از طریق رزمایش‌های نظامی متهم کرد و به ارتش کشورش دستور داد تا رزمایش‌های بیشتری برای آمادگی در یک «جنگ واقعی» انجام دهد.

حزب حاکم کارگران کره شمالی نیز یکشنبه در پاسخ به اقدامات آمریکا و کره جنوبی، تدابیر عملی و مهمی برای بازدارندگی جنگی اتخاذ کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
حکومت اگر ایدئولوگ افراطی باشد و خود را حق و بقیه را باطل ببیند میشود کره ی شمالی که تبدیل به گوش و چشم و زبان مردمش شده.
واژه داوطلب که شوخیه در نظام بسته کره شمالی همه چیز اجباره
حکایت جالبی وجود دارد که شبیه کاره کره شمالی هست یکبار یکی از کلاغ میپرسه تو چرا شب ها که میخوابی پاهاتو به سمت آسمان بالا می گیری کلاغ در جواب میگه اینکار رو میکنم اگر آسمان خواست بیفته پایین با پاهام نگهش دارم حالا این حکایت کره هست فکر می کند با یک وجب خاک و چهار بمب اتم میتونه دنیا را بگیر
کمونیسم دیکتاتوری تنها تهدید علیه خود کمونیسم است.
داوطلب؟
کره شمالی که همشون نظامی هستند و تابع فرمان !
تنها کشوری که واقعا از ما بدبخت تره کره شماله
تنها کشوری که واقعا از ما بدبخت تره کره شماله
آمریکا تو 800 ثانیه همشون را میخوره /خخخخههه
داوطلب!!!!!!! به یاد لشکر چند میلیونی دواطلبان صدام به نام جیش القدس برای فتح فلسطین و ساقط کردن امریکا از هستی افتادم. در چشم به هم زدنی غیب شدند
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی