بازدید 18803

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو سه‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۱۶ اسفند با ریزش هزار و ۲۰۰ تومانی نسبت به دیروز، تا ظهر به ۴۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. در بازار طلا، نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۲۴۵ هزار عقب‌نشینی کرد و در مقایسه با عصر دیروز کمی بیش از ۱۰۰ هزار تومان که معادل ۴.۵ درصد است، ریخت. سکه امامی هم به‌طور متوسط ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یعنی ۷۸۶ هزار تومان کمتر از دیروز فروخته شد.
کد خبر: ۱۱۶۶۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰ 07 March 2023

 

 

به گزارش تابناک به نقل از فرارو- قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۱۶ اسفند با ریزش هزار و ۲۰۰ تومانی نسبت به دیروز، تا ظهر به ۴۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. در بازار طلا، نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۲۴۵ هزار عقب‌نشینی کرد و در مقایسه با عصر دیروز کمی بیش از ۱۰۰ هزار تومان که معادل ۴.۵ درصد است، ریخت. سکه امامی هم به‌طور متوسط ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یعنی ۷۸۶ هزار تومان کمتر از دیروز فروخته شد.

قیمت دلار امروز تا ساعت ۱۱ و نیم براساس اعلام کانون صرافان به شکل توافقی ۴۷ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است. یعنی درمقایسه با ظهر دیروز که قیمت دلار توافقی ۴۸ هزار و ۹۰۰ تومان بود، این رقم هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است. البته قیمت دلار خدماتی امروز ۴۲ هزار و ۴۰۰ تومان به‌ثبت رسیده که شاهد افت هزار تومانی این یکی بودیم.


قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۶ اسفند همزمان با نیمه ابتدایی خریدو‌فروش‌های بازار دو میلیون و ۲۴۵ هزار تومان به ثبت رسید. رقمی که نسبت به عصر دیروز ۱۰۲ هزار تومان یعنی حدود ۴.۵ درصد کمتر است.

 

سکه امhمی امروز سه‌شنبه ۱۶ اسفند تا ظهر به‌طور متوسط ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان یعنی ۷۸۶ هزار تومان کمتر از دیروز فروخته شد. سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۵۵۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و معادل ۲۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به‌فروش رسید. نیم‌سکه و ربع‌سکه به‌ترتیب ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۹ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان فروخته شد و قیمت سکه یک گرمی به پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

 

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه طلا میانگین قیمت دیروز میانگین قیمت امروز
امامی 28 میلیون و 386 تومان 27 میلیون و 600 تومان
طرح قدیم 25 میلیون تومان 24 میلیون و 450 هزار تومان
نیم‌سکه 16 میلیون و 175 هزار تومان 15 میلیون و 900 هزار تومان
ربع‌سکه 10 میلیون و 165 هزار تومان 9 میلیون و 890 هزار تومان
یک گرمی پنج میلیون و 525 هزار تومان پنج میلیون و 500 هزار تومان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه