بازدید 2580

واکنش سردار آزمون به انتخاب در تیم هفته بوندس‌لیگا

کد خبر: ۱۱۶۶۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱ 06 March 2023

سردار آزمون به انتخاب نشریه کیکر مهمترین مرجع فوتبال آلمان در تیم منتخب هفته قرار گرفت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ حالا روزنامه «بیلد» درباره درخشش سردار آزمون در هفته‌های اخیر بوندس‌لیگا نوشت: مهاجم تیم ملی ایران در برتری راحت بایرلورکوزن مقابل هرتابرلین، گل نخست تیمش را در دقیقه 12 به ثمر رساند. آزمون در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشت و نمره 2 (از نگاه بیلد) را دریافت کرد. او که در آستانه انتقال به المپیک مارسی قرار داشت، اخیراً اولین گل فصل خود را برابر فرایبورگ به ثمر رسانده بود.

واکنش سردار آزمون به انتخاب در تیم هفته بوندس‌لیگا

آزمون در مورد شرایط خود اظهار داشت: لیگ برتر روسیه کیفیت لیگ آلمان را ندارد و با بوندس‌لیگا متفاوت است. باید به شرایط فعلی عادت می‌کردم، اما الان همه چیز عالی است و من خوشحال هستم.

شرایط فقط از لحاظ ورزشی برای آزمون خوب نیست و به زندگی شخصی او هم مرتبط است. خوشحالی سردار مقابل هرتا، نشانه‌ای از این است که آزمون برای اولین بار پدر می‌شود. او این مسئله را با افتخار تأیید کرد.

به نظر می‌رسد آزمون احیا شده و پس از بیماری و مصدومیت، در مسیر است تا به همان مهاجمی تبدیل شود که بایرلورکوزن مبلغ 2.5 میلیون یورو برای جذب او به زنیت پرداخت کرده است. وی در این باره گفت: من هیچ‌گاه تسلیم نمی‌شوم. این فوتبال است و ممکن است شما ظرف یکی دو ماه در بهترین روزهای خودتان نباشید. شما نباید اجازه ندهید لحظات بد سبب اُفت شما شوند.

روند صعودی بایرلورکوزن در بازی‌های اخیر به موازات پیشرفت شخصی آزمون پیش می‌رود. مهاجم ایرانی در این خصوص تصریح کرد: ما خیلی خوشحال هستیم. سه امتیاز قبل از بازی با فرانس واروژ (در لیگ اروپا) برای رقابت در جدول بوندس‌لیگا و اعتمادبه‌نفس تیم واقعاً مهم بود.

روبرت آندریش همبازی مهاجم تیم ملی ایران در مورد شرایط فعلی آزمون خاطرنشان کرد: برای یک مهاجم آسان نیست که بازی نکنید یا فقط 10 تا 20 دقیقه به میدان بروید. شما فقط زمانی وارد ریتم بازی تیم می‌شوید که مدت زیادی به میدان بروید. می‌توانید ببینید که سردار در آمادگی خوبی به سر می‌برد که این موضوع اهمیت زیادی دارد. آزمون دو گل به ثمر رسانده است و با اعتمادبه‌نفس خوبی که دارد، می‌تواند به همین روند ادامه بدهد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه