بازدید 5181

مسمومیت دانش آموزان خویی در آزمایش‌ها تایید نشد

سرپرست آموزش و پرورش خوی با اشاره به کسالت برخی دانش آموزان یک مدرسه در این شهرستان گفت: پس از انتقال دانش آموزان بیمار به مراکز درمانی و انجام آزمایش‌های دقیق، مسمومیت آنان تایید نشد.
کد خبر: ۱۱۶۶۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱ 06 March 2023

به گزارش «تابناک»، مرتضی محمدپور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز گذشته بازدیدهای کارشناسی از برخی مدارس که شایعه شده بود دانش آموزان آنها مسموم شده‌اند، صورت گرفت و از سلامت کامل همه دانش آموزان اطمینان لازم حاصل شد.

وی افزود: چند نفر از دانش آموزان هم که اظهار کسالت داشتند به بیمارستان منتقل شدند ولی نتایج آزمایش از آنها علائم مسمومیت را تایید نکرد.

محمدپور ادامه داد: خوشبختانه هیچ مسمومیتی برای هیچ دانش آموزی در این شهرستان اتفاق نیفتاده و در حال حاضر تمام معلمان و دانش آموزان مدرسه اعلام شده در سلامت کامل هستند.

وی تاکید کرد: برخی به دنبال شایعه پراکنی و ایجاد ترس در میان خانواده دانش‌آموزان با انتشار اخبار کذب و بی پایه و اساس هستند در حالی که هیچ مشکلی در مدارس این شهرستان وجود ندارد.

در یکی دو روز گذشته خبری در فضای مجازی شهرستان خوی به نقل از برخی صفحات مجازی مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانش آموزان منتشر شد که این ادعا فاقد هرگونه مدرک مستند بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری