اخبار مهم کدال تا جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱

تا امروز جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۱۶۶۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰ 04 March 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، امروز جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره تپمپی

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسی آگاهان و همکاران) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ هیئت مدیرة شرکت تپمپی مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی، مشارکت و تامین منابع مالی جهت افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه پذیر، جبران مخارج مربوط به تحصیل سرمایه گذاری‌های جدید و همچنین به منظور جبران مخارج مربوط به سرمایه گذاری‌های انجام شده در سنوات گذشته در پیوست کدال ارائه می‌گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

شفاف سازی خپارس

پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وضعیت گزارش ارزشگذاری به استحضار می‌رساند گزارش ارزشگذاری سهام شرکت خپارس جهت بررسی و تایید در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ به شرکت فرابورس ایران ارسال گردید.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده خفولا

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت خفولا که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ در استان یزد، شهر یزد به آدرس یزد، میدان ابوذر، خیابان مادر، ساختمان مادر، واحد ۸ برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

واگذاری سهام فالوم

۱۸.۴۲۰.۰۰۰ سهم شرکت آلومراد (شرکت پذیرفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار) متعلق به شرکت فالوم با میانگین بهای تمام شده ۴ ریال فروش رفت.

اطلاعات بااهمیت وبصادر

با توجه به تکالیف مقرر در ماده ۱۶ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، تعداد ۱.۰۱۳.۶۲۹.۹۸۷ سهم معادل ۲.۸۹ درصد از سهام شرکت بیمه االبرز در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۹ به مبلغ هر سهم ۲۴۴۰ ریال عرضه و حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال سود در دفاتر این بانک شناسایی گردید.

اطلاعات بااهمیت جم

پیرو سیاست‌های جدید دولت و بانک مرکزی درخصوص عرضه ارز شرکت‌های پتروشیمی در بازار متشکل ارز و طلا، از این تاریخ مبادلات ارزی شرکت‌های پتروشیمی بعنوان عرضه کنندگان ارز‌های صادراتی و تقاضیان ارز‌های مزبور، از طریق حضور در تابلو دوم بازار فوق انجام و بجای اعمال نرخ ثابت ۲۸۵.۰۰۰ ریال به ازاء هر دلار، بهای ارز‌ها روزانه براساس میزان عرضه و تقاضای آن در بازار مذکور تعیین خواهد شد.

آگهی ثبت افزایش سرمایه شنفت

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ افزایش سرمایۀ شرکت شنفت از مبلغ ۱۶,۶۹۱,۱۳۴ میلیون ریال به‌مبلغ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۳۳۰۸۸۶۶ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه ومدیر

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت ومدیر که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان شهید مطهری - تقاطع خیابان قائم مقام فراهانی - پلاک ۲۵۱ برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شپنا

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت شپنا که در ساعت ۰۹:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ در استان اصفهان، شهر اصفهان به آدرس اصفهان - بزرگراه آزادگان -کیلومتر ۳ جاده تهران-سالن آمفی تاتر باشگاه شهرک شهید محمد منتظری برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

تصمیم هیئت مدیره به انجام افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده کگل

پیرو تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از مبلغ ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور ۱- جبرانِ مخارجِ انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر، ۲- مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر، ۳- تأمین بخشی از سرمایه در گردشِ مورد نیاز جهتِ خریدِ سنگ آهن. هیئت مدیره در نظر دارد نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از مبلغ ۲۸۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور ۱- جبرانِ مخارجِ انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر، ۲- مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر، ۳- تأمین بخشی از سرمایه در گردشِ مورد نیاز جهتِ خریدِ سنگ آهن. اقدام نماید. 

برگزاری مزایده وتجارت

مزایده سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) در تاریخ ۲۲/۱۲/۱۴۰۱ برگزار می‌گردد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده غشان

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت غشان که در ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان آفریقا، نرسیده به چهارراه حقانی (جهان کودک)، نبش خیابان بیست و سوم، پلاک ۶۰- شرکت صنایع شیر ایران -سالن اجتماعات طبقه منفی یک برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

صدور مجوز افزایش سرمایه فملی

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴) تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت فملی (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه به مبلغ ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اجرای طرح توسعه از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

صدور مجوز افزایش سرمایه فولاد

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴) تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت فولاد (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه به مبلغ ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور تامین بخشی از منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح های توسعه‌ای در دست اجرا (احداث خط نورد گرم ۲ و احداث نیروگاه سیکل ترکیبی)، جبران مخارج انجام شده بابت سرمایه‌گذاری‌های صورت‌گرفته در طرح‌های توسعه‌ای در جریان تکمیل، مشارکت در افزایش سرمایة شرکت‌های سرمایه‌پذیر، جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایۀ شرکت‌های سرمایه‌پذیر و جبران مخارج انجام شده بابت سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در خرید سهام شرکت‌های سرمایه پذیر از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

صدور مجوز افزایش سرمایه شپنا

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴) تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت شپنا (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه به مبلغ ۳۷,۲۴۷,۰۸۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

 
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022