بازدید 5567

چگونه است که موردی ازمسمومیت معلمان گزارش نشده؟

در ماجرای مسمومیت‌ها، با پدیده‌ای جدید مواجهیم که شبیه آن را قبلاً ندیده‌ایم و هرگونه قضاوت صرفاً ناشی از برداشت‌ها و حتی عواطف شخصی است.
کد خبر: ۱۱۶۶۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸ 04 March 2023

به گزارش «تابناک»، روزنامه جوان در ادامه نوشت: رسانه‌های لندنی و برخی شهره‌های وطنی، سوژه‌ای را برای انتقام‌گیری شکست آشوب‌های پاییز یافته‌اند و طبق معمول انگشت اتهام تسبیب یا ناکارآمدی را به سمت دین و حکومت برده‌اند.
 
این اتهام‌افکنی‌ها البته مطابق روال گذشته بدون هیچ‌گونه سند و دلیلی است. وقتی دستگاه‌های مسئول در حوزه آموزشی و بهداشتی به قضاوتی نرسیده‌اند، خبرنگار لندن‌نشین یا سلبریتی کاخ‌نشین از کجا فهمید که ماجرا چیست و حکم را هم صادر کرد؟
 
واقعیت آن است که پیچیدگی ماجرا مضاعف است و با وقوع هر نمونه جدید از این سلسله رویدادها، نه‌تنها از پیچیدگی کم نمی‌شود، بلکه بر ابعاد آن اضافه می‌شود. منشأ و ماهیت این مسمومیت‌ها چیست که صرفاً مراکز تجمعی دختران جوان را نشانه می‌رود و بعد هم سریع از میان می‌رود؟
 
چگونه است که موردی از مسمومیت معلمان، کادر مدرسه و حتی سرایدار مدرسه و خانواده‌اش گزارش نشده است؟ چطور است که اماکن همسایه این مدارس و خانه‌های دیگر نشانه‌ای از این آلودگی احساس نکرده‌اند؟
 
وقتی دانش آموزان به مراکز درمانی منتقل‌شده‌اند نشانه‌های منشأ آلودگی در آن‌ها دیگر قابل‌مشاهده نبوده و در صدها مرکز درمانی در سراسر کشور، هیچ پزشک و متخصصی نتوانسته این نشانه‌ها را کشف کند؟ اگر دستگاه‌های مسئول هم بر فرض محال بخواهند واقعیت را کتمان کنند، چگونه صدها نفر از کادر درمان چنین کرده‌اند؟ ده‌ها سؤال شبیه این در ذهن‌ها هست و طرح هرکدام بر پیچیدگی ماجرا خواهد افزود.
 
اما چرا رسانه‌های لندنی و شهره‌های وطنی بعد از این وقایع یاد حمله به دین می‌افتند؟

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۲۴
عجب
ترحم بر پلنگ ... اگر از چند سال قبل ترمز سلبریتی ها کشیده شده بود به گونه ای که نه اجازه داده می شد ثروتهای عجیب و غریب کسب کنند و نه بدون هزینه ، دروغ بگویند لااقل تعداد دشمنان ملت الان چند تا کمتر بود .
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
کاملا موافقم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
ترمز اقا زاده ها رو بكش اگه زورت ميرسه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
آقا یا خانم پلنگ کش اگر زورت رسید وی پی ان فروشان کانادا و استرالیا را بگیر بقیه پیشکش لطفا چرت ننویسید مردم می خندند بهتون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
آقازاده ها هم یه غرب گدامثل تو.
شما به جای پرداخت به فرع و این چیزها و ذهن رو منحرف کردن بچسب به اینکه علت چی است؟! بچه خودت هم مسموم میشد اینطوری حرف میزنی؟! تا کی بی کفایتی خودتون رو همش گردن خارجی ها میاندازید! دیگر نخ نما شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
دقیقا بی کفایتی....وقتی کنترل نباشه همین دخترهایی که
دنبال ازادین خودشون توی جمع سم منتشر میکنن
خطبه های دیروز علم الهدی را بخوانید. جواب خیلی از سؤال‌ها در آن نهفته هست. روحت شاد باهنر که وقتی وزیر بودی یک مدیر سوپر انقلابی را توبیخ کردی که به یک معلم کراواتی توهین کرده بود.
خب شما چه را به شایعات جدید دامن میزنید مگه بررسی جامع و کامل انجام دادید و به همه ۸۰ مدرسه ای که دچار آلودگی شدند سر زدید که اینجوری نظر میدید
پاسخ ها
شاهد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
از لحن جنابعالی مشخصه که به حدود 8000 مدرسه سرکشی کردید و خیلی هم خسته هستید
خسته نباشید
عجب تحلیل قشنگی، کادر مدرسه هم در فیلم های فضای مجازی دچار مشکل شدند عزیز جان.
فقط اگر بمیرند هم اصلا معلم و کادر مدرسه نبودند.
مردم خودشون خودشونو مسموم می کنند
مشکل اصلی اینجاست که رسانه های بیگانه عده زیادی را احمق یافته اند و به راحتی دروغ و شایعه در خرتناقشان می چپانند
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
الان یکی از اون ها خودتی که اصل موضوع رو با این همه فیلم پخش شده رو با یک موضوع انحرافی و دروغ زیر سوال بردی
برای خود منم سوال چرا معلمان اعتراضی نمی کنن؟ چرا مدیران مدارس اعتراض نمی کنن؟ مگر سم روی آنها تاثیر نمیذاره؟ قبل از دانش آموزان و خانواده های آنها این معلمان و کادر مدرسه باید شاکی باشن و اقدامی کنن!
پاسخ ها
حمیدرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
همسر من در تهران معلم هست. اولاً معلمها هم دچار مسمومیت شده اند(همسر خودم همین روز چهارشنه هفته گذشته) ثانیاً دیروز جمعه بخشنامه ای را برایشان ارسال کرده اند که نیم ساعت قبل از ورود دانش آموزان در مدرسه حضور داشته باشند و بعد از همه دانش آموزان از کلاسها خارج بشوید و اجازه ندهید دانش آموزان در مورد مسمومیت با هم بحثی داشته باشند و یا شعار بدهند
آقا این بحث های لندن نشین و غربگرا رو ول کن. ببین آیا مسمومیت هست ؟ اگر هست علت و عامل آن چه میتواند باشد. ولی خواهشاً پای راننده تانکر رو وسط نکشید. یک دلیل قانع کننده و برخورد با عوامل اصلی. ضمنا یک سوال، علت رفتن بعضی به قم و ملاقات با بعضی مراجع در رابطه با این موضوع چیست؟
کادر مدرسه هم مسموم شدند. توی عصر شاه وزوزک که نیستیم در عصر رسانه قرار داریم. شما از پشت میزت بلند شو و برو گزارش میدانی تهیه کن. اتفاقها توی مغز شما نمی افتند توی فضای حقیقی هستند
مقصر که مشخص شد راننده تریلی است
رایوتلوزیون هم که مصاحبه اش را پخش کرد
پس باز دنبال چی می گردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
حداقل بابت پولی که از بیت المال خرجت میکنند کمی زحمت بکش حرفهای قانع کننده تری ارسال کن
نه تنها معلمین هم مسموم شدند، حتی در پرسنل اورزانس که به محل رفته بودند هم مسمومیت دیده شد.
من فکر میکنم اگه گروهی با تفکر طالبانی اغاز گر این مسمومیتها بودن ولی الان چندین گروه ادامه دهنده هستن و هر کدوم اهداف خودشون را دنبال میکنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۳
از کجا فهمیدی آغاز کننده کی بوده؟؟؟؟؟؟
نوع کار‌‌‌واقعا تخصصی است و باید این مظلومیتها بوسیله نیروهای تعلیم دیده قوی اتفاق ببفتد
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی