بازدید 9285

سردار آزمون الگوی ستاره چلسی و تیم ملی انگلیس شد

ستاره انگلیسی لورکوزن به کلی در ترکیب این تیم محو شده است.
کد خبر: ۱۱۶۶۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰ 02 March 2023

به گزارش تابناک به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال لورکوزن این روزها در شرایطی فرم مطلوبی پیدا کرده و در لیگ اروپا و بوندسلیگا اوضاع رو به سامانی پیدا کرده که هواداران این تیم با یک موضوع کنار نیامده و آن افت محسوس کالوم هادسون اودوی، وینگر انگلیسی قرض گرفته شده از چلسی است.

ستاره مستعد و ملی‌پوش لورکوزن، هنوز در بوندسلیگا فروغ لازم را نداشته و دقایق بازی کردنش طی هفته‌های آخیر حاکی از ناراضی بودن ژابی آلونسو از اوست. هرچند فعال نکردن بند بازگشت اودوی در پنجره زمستانی توسط چلسی هواداران لورکوزن را خوشحال کرد اما این بازیکن در سال ۲۰۲۳ تنها از پاتریک شیک و بالعربی بیشتر در ترکیب این تیم بازی کرده که دلیل آن هم مصدومیت این دو بازیکن بوده است.

اودوی در سیزده بازی این فصل با لباس لورکوزن در بوندسلیگا تنها یک پاس گل ثبت کرده و هرگز موفق به گلزنی نشده است. آماری که تاثیرگذاری پایین او در این تیم آلمانی را بر خلاف آمارهای فردی ایده‌آل نظیر میزان دقت پاس و موفقیت در دوئل‌های فردی نشان می‌دهد.

کیکر، نشریه معروف آلمانی، در همین رابطه به انتشار مطلبی پرداخته و در آن، الگوبرداری اودوی از آزمون به عنوان نمونه‌ای موفق را پیشنهاد کرده است. سردار آزمون نیز به واسطه مصدومیت بخش زیادی از فصل را از دست داد اما با تمرکز روی بازگشت و درخشش در ترکیب لورکوزن، دوباره به فرم مطلوب خود بازگشت تا جایی که حتی می‌تواند از حضورش در ترکیب ثابت آلونسو اطمینان داشته باشد.

اودوی نیز می‌تواند با الگوبرداری از آماده‌سازی ذهنی آزمون برای بازگشت به شرایط ایده‌آل، به عملکردی پایدار در لورکوزن دست یابد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو