بازدید 6633

بمب بعدی سعودی‌ها بعد از رونالدو کیست؟

بعد از این که باشگاه النصر عربستان موفق شد کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرد، حالا پروژه بعدی استخدام هم‌تیمی سابق او سرخیو راموس است.
کد خبر: ۱۱۶۵۶۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷ 26 February 2023

به گزارش تابناک، باشگاه النصر عربستان در حال برنامه‌ریزی برای انتقال مهم دیگری در سال ۲۰۲۳ است، برای این که به فکر استخدام سرخیو راموس از پاری‌سن‌ژرمن افتاده‌اند.

این طرح شامل یک پروژه بلندپروازانه برای بردن راموس کنار هم‌تیمی سابقش کریستیانو رونالدو است که در روزهای پایانی سال ۲۰۲۲ با انتقالی به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار در سال (۵۰۰ میلیون دلار برای دو و نیم فصل) به عربستان نقل مکان کرد.

با این حال، این فقط شروع جاه‌طلبی‌های النصر برای تبدیل شدن به یک قدرت در قاره آسیا بود و حالا راموس یک گزینه احتمالی است.

پس از تصمیم چند روز قبل سرخیو راموس برای بازنشستگی از فوتبال بین‌المللی، این مدافع اسپانیایی در هفته‌های آینده با یک انتخاب مهم در مورد تیم بعدی باشگاهی‌ای روبه‌رو است.

قرارداد فعلی راموس با پاری‌سن‌ژرمن ماه ژوئن به پایان می‌رسد و با وجود علاقه او به ماندن در پاریس برای یک سال دیگر، هیچ پیشرفتی در مذاکرات صورت نگرفته است.

این عدم اطمینان باعث شده النصر دوباره به مدافع کهنه‌کار پاریسی‌ها ابراز علاقه کند. نشریه «مارکا» هم در گزارش‌هایی مدعی شده که این باشگاه خاورمیانه‌ای پیش از این با نماینده سرخیو راموس تماس گرفته است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه