بازدید 5485

ماجرای دختر دانش‌آموز با صورت خون‌آلود چه بود؟

از صبح دیروز فیلم و تصاویری از یک دختر خردسال با صورت خونی در فضای مجازی پخش شده است.
کد خبر: ۱۱۶۵۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰ 23 February 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، پلیس اصفهان در این خصوص اعلام کرد: اصل ماجرا دعوای دو دانش آموز بوده که ورود مادر یکی از آنها و دفاع از دخترش منجر به آسیب دیدن این دختر دانش‌آموز می‌شود.

روابط عمومی پلیس استان اصفهان تصریح کرد: ظهر روز گذشته در دعوای دو دانش آموز در محله خانه اصفهان پس از تعطیلی مدرسه مادر یکی از دانش آموزان در دفاع از فرزندش وارد مشاجره می شود و او را هل می‌دهد.

ظهر دیروز با حضور عوامل پلیس این مادر بازداشت می شود و الان با قرار وثیقه آزاد است. با توجه به اینکه پرونده وارد پروسه قضایی شده مقامات قضایی در این باره اظهار نظر خواهند کرد.

مادر این دختر نیز اعلام کرد: ظهر روز گذشته قبل از این که من در مقابل مدرسه محجوب در خیابان گلخانه فرزندم حاضر شوم. مادر یکی از دانش آموزان مدرسه دیگری در همان منطقه تحصیل فرزندم را هل داده و سر دخترم به زمین خورده است و زمانی که من به مدرسه رسیدم پلیس این فرد را بازداشت کرده و به همراه خود به کلانتری برده بود.

وی تشریح کرد: دختر من ۹ ساله و دانش آموز کلاس چهارم دبستان است. او تاکید کرد حال دخترم خوب است اما بینی او جراحت برداشته و ما پیگیر طی مراحل درمانی او هستیم.

پدر این دانش آموز نیز گفت: درخواست ما از مقامات قضایی برخورد با این خانم است که دانش آموز خردسال را مورد آزار قرار داده است.

برخی کاربران مجازی آسیب دیدگی این دختربچه را به غلط، به موضوع حجاب ربط داده بودند!

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱۰
عجیبه در حال دعوا کسی رو هل بدن از پشت زمین می خوره در حال رفتن و ترک مخاصمه هم که حلش نداده چطوره دماغش پر خون بوده؟
چرا طفل معصوم را اینطوری زده؟
اون مادر احمق را باید به زندان بیندازند تا از این غلطها نکند.
خدا داند
امان از آتش به اختیارها
آره حتما که شماها راست میگین. هلش داده بعد دماغش خونی شده؟ فکر کردی با کی طرفی همچین دروغی مینویسی؟
واقعا؟؟؟؟
یک اشتباهی که در ایران خیلی رایج شده، دخالت بزرگتر ها در اختلاف بچه هاست. بچه ها زود فراموش میکنند و با هم دوست میشن ولی بزرگتر ها با دخالت ممکنه آسیب برسانند و یا خانواده ها از هم دلخوری شدیدی پیدا کنند که سالها ادامه پیدا کنه.
امیدوارم واقعیت همینجوری باشه و اگر بعدن مشخص بشه قضیه چیز دیگری بوده برا سایتتون خوب نیست
حالا اصل ماجرا را که نمی دانیم ولی غلط کرده با وثیقه آزاد شده این عمل جنایی است برای خودش هم بتر بوده یک‌ماهی در زندان بمونه
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو