بازدید 8173
مهدی رحمتی در پنالتی باخت و کنار رفت

نساجی در اراک، آلومینیوم را حذف کرد

کد خبر: ۱۱۶۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸ 21 February 2023

نساجی قائمشهر به یک‌چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی امروز (سه‌شنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که در مصاف حساس، تیم نساجی قائمشهر با برتری در ضربات پنالتی، آلومینیوم اراک را در خانه این تیم مغلوب و حذف کرد.

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و نساجی قائمشهر از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه) در ادامه بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ایران در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک با قضاوت سیدمهدی سیدعلی به دیدار هم رفتند که این مسابقه در ضربات پنالتی به برتری 6 بر 5 تیم نساجی انجامید.

این دیدار در پایان نود دقیقه نتیجه‌ای جز تساوی بدون گل نداشت تا کار در وقت‌های اضافه دنبال شود. در وقت‌های اضافه هم گلی از خط دروازه‌ها رد نشد تا ضربات پنالتی تعیین‌کننده تیم پیروز میدان باشد.

در تیم آلومینیوم اراک ضربات پنالتی محمدرضا آزادی، محمدرضا خلعتبری، اسماعیل شریفات، سیدمهران موسوی و میلاد فخرالدینی گل شد، امیر نوری و امیرمحمد هوشمند در گشودن دروازه تیم نساجی ناکام ماندند که اولی را حقیقی مهار کرد و دومی به آسمان زده شد. همچنین در تیم نساجی حامد شیری، احمد عبدالله‌زاده، حسین زامهران، امیرمهدی جانملکی، سعید غلامعلی‌بیگی و علی شجاعی ضربات پنالتی خود را گل کردند و مهرداد عبدی نتوانست دروازه پورحمیدی را باز کند و پنالتی اش مهار شد.

همچنین پورحمیدی پنالتی اول زامهران را مهار کرده بود که به دلیل تخلف قرار گرفتن پای دروازه بان جلوتر از خط و جلوآمدن او قبل از زدن ضربه، پنالتی تکرار شد که در ضربه مجدد گل شد.

هواداران اراکی بعداز این گل علیه داوران فحاشی کردند ولی با وساطت پورحمیدی ساکت شدند. همچنین در ضربه پایانی شجاعی، محمدرضا خلعتبری بازیکن آلومینیوم تا پشت محوطه جریمه جلو آمد و مشغول راهنمایی دروازه‌بان تیمش شد که موجب درگیری با حقیقی شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم