بازدید 11412

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۸ بهمن/ ثبت یک روز دیگر بدون فوتی

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۵ میلیون و ۴۱۹ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی‌شان بستری هستند و حال ۲۶۹ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۶۴۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱ 17 February 2023
تابناک اجتماعیتاکنون 65 میلیون و 198 هزار و 787 دوز اول و 58 میلیون و 592 هزار و 576 دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین 31 میلیون و 628 هزار و 443 نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا 155 میلیون و 419 هزار و 806 دوز واکسن تا به امروز.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، 125 بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، 93 مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به 7 میلیون و 566 هزار و 390 تن رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری همان 144 هزار و 793 تن ماند. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه 7 میلیون و 338 هزار و 593 تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین 261 تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون 55 میلیون و 178 هزار و 419 آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان وضعیت قرمز، یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸.۱ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۰ درصد است.

 

 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم