بازدید 5076

دلیل مقایسه طارمی با اسطوره شنای امریکا: دایو!

تیم فوتبال پورتو در شرایطی برابر ویزلا به برتری رسید که این طرفداران رقیب باز هم از دست طارمی عصبانی شدند.
کد خبر: ۱۱۶۲۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱ 06 February 2023

به گزارش تابناک، ورزش سه نوشت: حساسیت طرفداران بنفیکا و اسپورتینگ روی مهدی طارمی دیگر به امری بدیهی در فوتبال پرتغال تبدیل شده و ستاره ایرانی پورتو نیز با این موضوع کنار آمده است.

با این حال نمایش شب گذشته طارمی برابر ویزلا یک‌بار دیگر داغ هواداران رقیب را تازه کرد تا در شبکه‌های اجتماعی به او بتازند.

البته این بار کار به کاربران شبکه‌های اجتماعی مخدود نشد و حتی یک وبسایت پرتغالی با طعنه و کنایه به مهدی طارمی و همبازی‌اش وندل، برد پورتو را زیر سوال برد.
ماجرا از این قرار است که در هشتمین دقیقه مسابقه، وندل، مدافع چپ پورتو با خطایی شدید روی بازیکن حریف نخستین کارت زرد بازی را دریافت کرد اما رقبای پورتو مدعی این هستند که این بازیکن باید در این صحنه با کارت قرمز داور روبرو می‌شد.

دلیل مقایسه طارمی با اسطوره شنای امریکا: دایو!

اما خشم هواداران رقیب پورتو با دیدن یک صحنه نسبتا آشنا برای آنها به اوج رسید که مهاجم تیم ملی برایشان مجسم کرد؛ مهدی طارمی بار دیگر در تلاش برای گرفتن پنالتی دست به شبیه‌سازی زد!

مهدی که بعد از ورود تکنولوژی کمک داور ویدیویی از اتفاق پنالتی‌های بیشتری را از حریفان گرفته، گاها حضور این فناوری در جریان بازی را فراموش می‌کند و با شبیه‌سازی برای گرفتن پنالتی تلاش می‌کند.

اتفاقی که دیشب از چشم داور دور نماند و او را با کارت زرد جریمه کرد و البته باعث شد تا وبسایت "لئونینو" مهدی طارمی را با مایکل فلپس، اسطوره شنا آمریکا مقایسه کند!

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری