بازدید 7851

اراذل و اوباش به طور کامل در تهران برچیده شده

فرمانده انتظامی سابق تهران گفت: اصلی‌ترین اولویت ما سرقت بود و امروز می‌توانیم بگوییم شاهد کاهش ٩ درصدی سرقت در پایتخت هستیم و در عین حال ١٠ درصد افزایش کشفیات جرایم انواع سرقت‌های مسلحانه را داشته‌ایم.
کد خبر: ۱۱۶۱۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲ 30 January 2023


به گزارش تابناک به نقل از ایرنا ، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سابق تهران در آیین تکریم و معارفه رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: امنیت یکی از اساسی‌ترین، بنیادی‌ترین و زیرساختی‌ترین نیاز همه جوامع بشری است و حاکمان و حکمرانان موظف و مکلف به براورده کردن این نیاز جوامع خود هستند و باید این نیاز را به طور کامل در جامعه پیاده کنند.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان نظام سربلند جمهوری اسلامی در طول ٤٤ سال همواره تلاش کردند که نظام را با سردمداری آمریکا و اسرائیل و گماشته‌های آنان دچار چالش کنند، موضوع امنیت از اساسی‌ترین مقوله‌ها محسوب می‌شود و فراجا به عنوان رکن اساسی امنیت داخلی، طلایه‌دار برقراری نظم و امنیت است و این موضوع در تمامی مناطق از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است.

 

فرمانده انتظامی سابق تهران گفت: از ابتدای خدمت در فرماندهی انتظامی پایتخت، تلاش کردیم با راهبرد مناسب و شناخت عوامل مخل کننده، امنیت نظام را در تهران بزرگ برقرار کنیم؛ طرح های مختلفی از سال ٩٦ تا به امروز در پایتخت تدوین و ابلاغ و اجرا شد؛ به گونه‌ای که مردم عزیز بدانند پلیس در حال تلاش است و اگر نشود ١٠٠ درصد امنیت را برقرار کنیم اما بیش از ٧٠ تا ٨٠ درصد انجام شد.

اصلی‌ترین اولویت ماموریت پلیس موضوع سرقت بود | کاهش ۹ درصدی سرقت


سردار رحیمی اظهار داشت: اصلی‌ترین اولویت سرقت بود که جدا از ماموریت‌های جاری پلیس، دو طرح رعد و کاشف هم برای کاهش سرقت و کشف اموال مسروقه به طور مستمر اجرا شد.

وی افزود: امروز می‌توانیم بگوییم شاهد کاهش ٩ درصدی سرقت در پایتخت هستیم و در عین حال ١٠ درصد افزایش کشفیات جرایم انواع سرقت‌های مسلحانه را داشته‌ایم.

 

پاکسازی ٩٠ درصدی تهران از معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر


فرمانده انتظامی سابق تهران افزود: دومین دغدغه مردم تهران موضوع مواد مخدر در مورد مصرف کنندگان متجاهر، خرده فروشان و قاچاقچیان بود که بسیاری از باندهای بزرگ توزیع‌کننده مواد مخدر و بخش زیادی از خرده‌فروشان را شناسایی و دستگیر کردیم؛ و با پاکسازی بخش گسترده‌ای و حدود ٥٠ درصد بوستان‌های سطح شهر از جمله دره فرحزاد، منطقه جاجرود، شوش، مولوی و هرندی امنیت را برقرار کردیم.

وی ادامه داد: با اشاره به شناسایی و دستگیری باندهای بزرگ توزیع‌ مواد مخدر و بخش زیادی از خرده‌فروشان، گفت: امروز در بسیاری از نقاط پایتخت شاهد بیش از ٩٠ درصد پاکسازی معتادان متجاهر و مواد فروشان هستیم.

 

موضوع اراذل و اوباش امروز به طور کامل در تهران برچیده شده


سردار رحیمی گفت: روزگاری در سطح شهر اراذل و اوباش عرض اندام می‌کردند اما امروز به طور کامل موضوع اراذل و اوباش در تهران برچیده شده است همچنین بیش از ٩٠ درصد پرونده‌های جرایم در حوزه پلیس فتا و مجازی رسیدگی و مجرمان شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سابق تهران اظهارداشت: در این دوره بیش از ده‌ها هزار میلیارد تومان از اموال سرقتی مردم و بیت المال کشف و شناسایی شد و مجرمان به خصوص در حوزه اقتصادی و ارزی دستگیر شدند و با آنها برخورد شد.

 

اغتشاشات با دلاوری پلیس جمع شد


وی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: تلاش پلیس این بود که از مردم و امول آنان مراقبت شود؛، به رغم اینکه بیشترین تمرکز دشمن بر تهران بود، همه اغتشاشات با دلاوری پلیس جمع و نقشه دشمنان نقش بر آب شد.

رحیمی تاکید کرد: همه این اتفاقات با دکترین پلیس که همان جامعه محوری و مردم محور بود، انجام شد.

سردار رحیمی به مشکلات معیشتی نیروهای پلیس اشاره کرد و گفت: با وجود همه محدودیت‌ها، همواره پلیس در صحنه حضور داشت و با جهاد و ولایتمداری و ایثارگری در برابر بی‌نظمی و ناامنی‌ها ایستادگی کرد.

 

قرارداد ساخت بیش از ۵ هزار منزل ملکی برای نیروهای انتظامی

فرمانده انتظامی سابق تهران افزود: در راستای حل بخشی از مشکلات نیروهای انتظامی، اکنون قرارداد ساخت بیش از ۵ هزار منزل ملکی با شهرداری منعقد شده که تاکنون ساخت حدود ٢ هزار واحد انجام شده است.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۱۱
از قرار معلوم تهران شده پاریس
عجب
یکی به مابگه واقعا این مسئولین کجا زندگی می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سردار توزیع مواد مخدر در ایستگاه های اتوبوس بی آر تی در خیابان دماوند ، به نحوی است که انگار از سوپر مارکت داری خرید می کنی ،
۲ بار در این هفته نزدیک بود گوشی موبایلم را بزنند. موتورسوار بودند. در کل عمرم ندیده بودم اما این هفته ۲ بار نزدیک بود گوشی را بزنند که هر ۲ بار شانس آوردم. واقعا باید به این موارد رسیدگی شود.
چرا وقتی بین ایران و آذربایجان تنش وجود دارد و دشمن دنبال تقویت این موضوع هست چرا ما از لحاظ امنیتی سفارت آن کشور را جدی نگرفتیم که یک نفر به همین راحتی وارد سفارت بشود آن هم با سلاح تا کی باید کشور هزینه کم کاری بعضی از افراد را بدهد که تلاش نیروهای خدوم انتظامی زیر سوال برود لطفا یک مقدار تحرک بیشتر و درایت بیشتر بخرج بدهید
گوشی من را بهمن سال گذشته سرقت کردند هنوزم کشفی صورت نگرفته !
سردار چهارراه مولوی اعتیاد بیداد میکنه
"در این دوره بیش از ده‌ها هزار میلیارد تومان از اموال سرقتی مردم و بیت المال کشف و شناسایی شد و مجرمان به خصوص در حوزه اقتصادی و ارزی دستگیر شدند و با آنها برخورد شد."

ده ها هزار میلیارد تومان اموال سرقتی کشف شده است .کی گفته امنیت نداریم !!
متجاوزین به نوامیس را اعدام کنید. بقیه پیشکش
اینقدر برچیدنشون راحت بود پس چرا تا الان نچیده بودینشون
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری