اخبار مهم کدال شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

امروز شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۱۶۱۶۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳ 28 January 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس،امروز شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

عدم حصول نتیجه از برگزاری مناقصه غشاذر

شرکت غشاذر در نظر دارد نسبت به خرید یک دستگاه تانکر استیل ۲۵ تنی به همراه زیره و سه محور کاسه‌ای، جهت حمل شیر خام، بر اساس برگ شرایط مناقصه عمومی اقدام نماید. از فروشندگانی که در این زمینه فعالیت دارند دعوت بعمل می‌آید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد مناقصه، حداکثرتا ۵ روز بعد از تاریخ نشر آگهی به واحد بازرگانی شرکت مراجعه و یا باشماره تلفن شرکت تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی شرکت مراجعه نمایند.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده آلومینا

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت آلومینا که در ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به خیابان سمیه، نبش خیابان شریف، پلاک ۳۹ سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

دریافت مجوز تغییر در نرخ فروش محصولات دامین

نرخ فروش ۱۴ قلم از محصولات شرکت دامین به جهت پوشش هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه و بر اساس مجوز سازمان غذا و دارو افزایش یافته است. لازم به ذکراست نسبت فروش محصول به کل درآمد شرکت در سال مالی قبل ۳% می‌باشد و تاثیر محصولات فوق در الباقی پیش بینی فروش سال ۱۴۰۱ حدود یک در صد می‌گردد.

انتقال نماد معاملاتی به تابلوی فرعی بازار اول تپمپی

عطف به ابلاغیه شرکت تپمپی محترم بورس اوراق بهادار تهران، مبنی بر احراز شرایط انتقال سهام پذیرفته شده بین تابلو‌ها و بازار‌های بورس اوراق بهادار تهران بر اساس اطلاعات آخرین صورت‌های مالی حسابرسی شده و سایر شرایط مندرج در مواد ۱۲ الی ۱۵ دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران، نماد معاملاتی شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران شرایط مقرر برای تابلوی فرعی بازار اول بورس تهران را احراز نموده است و نماد معاملاتی از بازار دوم به تابلو فرعی بازار اول منتقل شد.

آگهی ثبت افزایش سرمایه غزر

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ افزایش سرمایۀ شرکت غزر از مبلغ ۸,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۳۸۱۳۶۲۸ میلیون ریال، از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها مبلغ ۶۱۸۶۳۷۲ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

عملکرد ۱۲ ماهه استقلال

شرکت استقلال در ۱۲ ماه منتهی به ۳۱/۴/۱۴۰۱؛ سود خالص برابر با ۷۸۱,۰۷۰ ریال که نسبت به مدت مشابه ۵۴۲ درصد کاهش داشته است. سود ناخالص با کاهش ۱,۰۳۴ درصدی ۶۴۰,۶۳۴ میلیون ریال می‌باشد. 

عملکرد ۹ ماهه فروسیل

شرکت فروسیل در ۹ ماه منتهی به ۳۰/۹/۱۴۰۱؛ سود خالص هر سهم ۹۱۸ ریال که نسبت به مدت مشابه ۵۴ درصد کاهش داشته است. سود ناخالص با کاهش ۳۷ درصدی ۱,۰۵۴,۲۹۶ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۱,۴۶۹,۲۲۱ میلیون ریال رسید.

برگزاری مزایده وملل

موسسه وملل در نظر دارد املاک و مستغلات مازاد خود به شرح روزنامه پیوست را به افراد حقیقی یا حقوقی متقاضی و واجد شرایط بر اساس قیمت پایه اعلامی به بالاترین قیمت پیشنهادی و به صورت نقدی و اقساط واگذار نمایند. شرایط مزایده شرایط فروش: نقدی: ۵۰ درصد بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد , ۴۵ درصد همزمان با تحویل ملک مورد معامله (حداکثر یک ماه بعد از انعقاد قرارداد) و ۵ درصد همزمان با تنظیم سند رسمی دریافت می‌گردد. اقساطی: ۳۰ درصد نقدی مابقی در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک در اقساط حداکثر ۶۰ ماهه. نحوه شرکت در مزایده: مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۵ درصد مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی می‌باشد که می‌بایست توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در برگ شرایط مزایده واریز و اصل رسید آن را تحویل نمایند. موسسه ملل در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات در هر مرحله از مزایده مختار می‌باشد. هزینه نقل و انتقال (حق الثبت، حق التحریر) به عهده خریدار می‌باشد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی