بازدید 27509

حمله کیهان به مسعود پزشکیان

از امثال آقای پزشکیان انتظار می‌رود که علیه خباثت‌های طرف غربی در «تشدید تحریم‌ها، حمایت از نشریات هتاک مثل شارلی ابدو و تروریست خطاب کردن سپاه پاسداران (سازمان اصلی جمع‌کننده بساط تروریسم در منطقه)» موضع بگیرد، نه این که طرف خودی را به صرف کینه و حسادت داشتن نسبت به دولت رئیسی سرزنش نماید.
کد خبر: ۱۱۶۰۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱ 23 January 2023

به گزارش تابناک، روزنامه «کیهان» نوشت: واقعا چه کسی در کشور ما هست که با «دنیا» سر جنگ دارد یا به همه دنیا فحش می‌دهد؟ ملت ایران جز اعلام انزجار و بیزاری از سیاست‌های خصمانه آمریکا و رژیم صهیونیستی و یکی دولت اروپایی، برای کدام دولتمردان کشور دیگری طلب مرگ کرده است؟

مسعود پزشکیان نماینده مجلس در اظهاراتی خلاف واقعیات گفت: باید با دنیا «مدارا» کنیم. نمی‌شود به همه فحش داد ؛ آنها هم می‌گویند مرگ بر خودتان.پزشکیان که سابقه وزارت در دولت خاتمی را دارد، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا و در پاسخ به این سؤال که «آیا دولت با تغییر افراد می‌تواند در عملکرد خود تحول ایجاد کند؟ و اساسا این دولت توان حل مشکلات کنونی را دارد؟»، گفت: با این روش فعلی خیر، ما دو مشکل اساسی داریم اولین مشکل وحدت و انسجام داخلی است. تفرقه از دید قرآن و در بیان خدا یعنی در پرتگاه آتش بودن. ما در پرتگاهیم، باید وحدت و انسجام داخلی ایجاد کنیم، وحدت و انسجام داخلی مال یک گروه، یک دسته و یک جناح نیست متعلق به کل مردم کشور است.

نکته دوم این است که باید با دنیا مدارا کنیم، نمی‌شود به همه فحش داد. بازهم در قرآن دستور که «وَلَا تَسُبُّوا الَّذِینَ یَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللهِ فَیَسُبُّوا اللهَ عَدْوًا بِغَیْرِ عِلْمٍ» یعنی به آنهایی که غیر خدا را صدا می‌کنند، فحش ندهید. ما صبح و عصر و شام داریم فحش می‌دهیم مرگ بر فلانی، مرگ بر فلانی و مرگ بر فلانی خب آنها هم می‌گویند مرگ بر خودتان. دو مشکل عمده داریم و چاره کار هر دو هم در قرآن آمده است و باید به آن عمل کنیم. اما همان ابتدای سؤال گفتم که با روش کنونی و تا وقتی که به این راه می‌رویم با عوض شدن افراد و اینها کار درست نمی‌شود.

اظهارات آقای پزشکیان درست در زمان تشدید عداوت‌های اروپا و آمریکا علیه ملت ایران است. اولا باید از ایشان سؤال کرد که چه کسانی با کدام انگیزه‌ها همواره در میان ملت ایران دودستگی درست کرده و درست مطابق نقشه دشمنان، به ایجاد دوقطبی و شکاف در داخل پرداخته‌اند؟ چه کسانی دشمنان تاریخی ملت ایران را که از جنگ تحمیلی و کودتا و حمایت از گروهک‌های تروریست و تجزیه‌طلب تا تحریم‌های ضدانسانی و توهین به مقدسات ملت ایران را در کارنامه خود تا به امروز داشته‌اند، دوست و شریک و طرف قابل تعامل جازده و می‌زنند و دشمنی‌های آنها را می‌پوشانند؟

ثانیا واقعا چه کسی در کشور ما هست که با «دنیا» سر جنگ دارد یا به همه دنیا فحش می‌دهد؟ ملت ایران جز اعلام انزجار و بیزاری از سیاست‌های خصمانه آمریکا و رژیم صهیونیستی و یکی دولت اروپایی، برای کدام دولتمردان کشور دیگری طلب مرگ کرده است؟ آیا ملت ایران است که به مقدسات غربی‌ها دشنام می‌دهد، یا این دولت‌های مستکبر غربی هستند که از سلمان رشدی تا شارلی ابدو را برای توهین به مقدسات ملت ایران به کار می‌گیرند؟

ثالثا از امثال آقای پزشکیان انتظار می‌رود که علیه خباثت‌های طرف غربی در «تشدید تحریم‌ها، حمایت از نشریات هتاک مثل شارلی ابدو و تروریست خطاب کردن سپاه پاسداران (سازمان اصلی جمع‌کننده بساط تروریسم در منطقه)» موضع بگیرد، نه این که طرف خودی را به صرف کینه و حسادت داشتن نسبت به دولت رئیسی سرزنش نماید.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۳
در انتظار بررسی: ۱۷۴
انتشار یافته: ۲۵
همیشه حق با حاج حسینه وضعیت موجود هم نتیجه اعمال بی حجاب هاست.. تمام
اصولا هرکس که کیهان بهش حمله میکنه، معلومه حرف حق زده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
چقدر منطقی هستی شما؟!!!!!!!!
شریعتمداری همیشه در حال حمله است اگر فوتبالیست میشد مهاجم خوبی بود
پاسخ ها
شهروند
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
نه بابا گل زن نی. چشم بسته فقط شوت میزنه
بردیا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
هههههههه کلللی خندیدم هههههههههههه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
نه بابا کجا مهاجم خوبی بود. اونجا هم غضنفر می شد و گل به خودی می زد مثل الآنش
واقعا با این حرفهای کیهان ما مشکلی با دنیا نداریم آنها هستند که با ما مشکل دارند. و اینطور است که صورت مسئله پاک می شود.
آقای پزشکیان همیشه به سرزنش مردم و تبرئه غربی ها مشغول است.
از دید آقای پزشکیان در قضیه دزدی همه مقصر اند جز خود دزد.
از همین رو همیشه از غرب دفاع می کند
پاسخ ها
شهروند
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
اصلا اینطور نیست
خدا وکیلی حمله عنوان خوبیه، اما اگر این‌حملات موثر بود الان همه لال بودن، ولی می‌بینیم نمیشه جلو موج رو گرفت
حاج حسین
یعنی روسیه دوست ما هست که الان هم رئیس مجلش آمده.
یادمون باشه که همین روسیه زمان جنگ موشک اسکاد به صدام میداد. پس فرقی بینشون نیست.
تا صحبت از صلح ومذاکره میشه،این کیهان در جا حمله میکنه و شعار مرگ و جنگ میده، چرا نمی فهمید در دنیای امروز تنها با تعامل با دنیا مثل ۱۷۰ کشور دیگر میشه پیشرفت کرد،ولی کیهانی ها دنبال کوپن هستند که روزی یک نصف نان وپیاز بندازن جلوی ملت
اين انتقاد بود نه حمله. تيتر مناسبي انتخاب نكرديد.
کیهان کلا تو فاز حمله اس.
فقط حاج حسین حق میگه. فقط تنگه رو ببندید. فقط بقیه دشمنن (داخلی و خارجی).
سوال مهم: اگه کیهان نبود چه جوری باید خودمونو سرگرم میکردیم؟
آقای شریعتمداری حمله کننده خوبی است وهر کس حرف حقی ومخا لف عقاید او گفت شریعتمداری سریع حمله می‌کند تا دهان همه بسته شود آیا همیشه این بر خورد جواب می‌دهد حقا یق را باید پذیرفت واگر پذیرفته بودند ملت اینقدر ناراضی نمی شدند وبه انقلاب واسلام ضربه وارد نمیشد
كجاى مطالب كيهان حمله بود جواب منطقى وارام به حملات تند وعصبى اقاى پزشكيان به مردم ونظام بود البته از تابناك بيش از اين هم انتظار نيست
اگر هر کس در حوزه تخصص خودش اظهار نظر کند کار به اینجا نمی کشد. ایشان هنوز فرق فحش و اعلام انزجار را نفهمیده خداوند در قرآن فحش را منع کرده در عین حال در آیات مختلف در باره کفار و منافقین فرموده قاتلهم الله یعنی همان مرگ.
آقای پزشکیان چندین ساله که در این مملکت مسئوله ! بیاد یگه خودش چکار کرده؟!!
آقاي شريعتمداري برويم تنگه هرمز را ببنديم؟
در ضمن مشكل ساز اصلي در كشور حرفهاي بي ربط شماست.
كيهان حرف حق زده، كجاي اين توضيحات حمله به آقاي پزشكيان است؟ اگر هر انتقادي را حمله بناميم تمام ايام زندگي را در حال حمله و دفاع به سر مي بريم!
حق با پزشکیان هست
آقای پزشکیان دوتا جمله درست و حسابی گفته
برا همین شریعتمداری حمله کرده
وقتی صدای شریعتمداری در میاد مطمئن باشین حرف طرف مقابل کاملا درست و عقلانی بوده
دولت آقای رئیسی و خودش اینقدر کودکانه کشور را اداره می‌کنند که جای بحثی نیست. کیهان باید پاسخ بده نام رئیس جمهور روحانی یا خاتمی بود باز هم این چنین دفاع می‌کرد یا خیر؟ بر فرض آقای خاتمی دلار را به ۴۵ رسانده از ۳۱ که تحویل گرفت
برچسب منتخب
# توماج صالحی # نمایشگاه کتاب # موسسه مصاف # صادق زیباکلام # سیل
آخرین اخبار
وب گردی