بازدید 3836
۱

ورود پلیس فتا به حذف ایمیل‌های مهم فیفا به فدراسیون

بعداز ماجرای جنجالی ایمیل های جعلی و کسر امتیاز از تیم گل‌گهر که با ورود و استعلام پلیس فتا همراه بود، حالا بار دیگر فدراسیون فوتبال دست نیاز به سوی پلیس فضای مجازی دراز کرده است
کد خبر: ۱۱۶۰۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵ 17 January 2023

برای دومین بار در یکسال اخیر ، پای پلیس فتا به فدراسیون فوتبال باز شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ بعداز ماجرای جنجالی ایمیل های جعلی و کسر امتیاز از تیم گل‌گهر سیرجان، برخی رسانه‌ها امروز از اتفاقات عجیب طی چند ماه اخیر در فدراسیون فوتبال خبر داده‌اند که مسئولان فدراسیون را مجبور کرده است برای شناسایی مسبب برخی اتفافات از پلیس فتا کمک بخواهند.

ورود پلیس فتا به حذف ایمیل‌های مهم فیفا به فدراسیون
ماجرا از این قرار است که در اقدامی قابل تامل برخی از اعضای فدراسیون فوتبال از دو سال پیش متوجه شدند که بعضی از ایمیل هایی که از ارگان های مختلف به آنها ارسال می شود بدون اینکه در صندوق ورودی ایمیل ها( INBOX) قرار بگیرد به طور مستقیم در صندوق پاک شده ها قرار می گیرد و همین باعث می شود برخی از دستورالعمل ها در مورد مسابقات مختلف دیرهنگام به اطلاع اعضای فدراسیون فوتبال برسد! این اتفاق مسئولان فدراسیون فوتبال را در موارد مختلف دچار مشکل کرد و در چند مقطع مهم دست کارمندان اجرایی فدراسیون را در پوست گردو گذاشت.

در زمان مدیریت شهاب عزیزی خادم رئیس سابق فدراسیون فوتبال نیز این اتفاق چندین بار رخ داد و مسئول بخش IT که احسان عزیزی خادم پسر عموی وی  برای بررسی این موضوع مامور شد تا دلیل این موضوع را جستجو کند. در حالی که وی در حال بررسی این وضعیت بود با تغییرات در مدیریت فدراسیون او هم از این سمت کنار رفت تا بررسی این موضوع توسط مسئولان وقت منتفی شود.

در ادامه و درست در فاصله یک ماه مانده به مسابقات جام جهانی و در شرایطی که فیفا و فدراسیون قطر برای همه فدراسیون های حاضر در جام جهانی ایمیل هایی جهت انجام برخی از هماهنگی ها از جمله انتخاب هتل، محل های برگزاری تمرینات، دستورالعمل‌های برگزاری مسابقات و ... ارسال کرده بود باز هم این ایمیل ها بدون اینکه به صاحبان آن در فدراسیون فوتبال کشورمان برسد در بخش پاک شده ها قرار گرفت و همین باعث شد تا دوباره پرونده این موضوع در فدراسیون باز شود. مشابه چنین اتفاقی در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ هم در فدراسیون رخ داده است.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که با جمیع اتفاقات و بعد از گزارش‌هایی که به رئیس فدراسیون فوتبال رسید، مهدی تاج  برای بررسی این وضعیت عجیب از پلیس فتا خواسته تا این موضوع را بررسی کنند تا مشخص شود که آیا مشکلات فنی باعث این اتفاق می شود و یا  خرابکاری در داخل این مجموعه باعث می شود تا از یکسری از آدرس های خاص ایمیل ها به دست مسئولان فدراسیون در بخش های مختلف نرسد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
کلا همینه، میلهای اضافی رو باید دیلیت کرد
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم