نقدعلی: «استیضاح» موجب نااُمیدی مردم می‌شود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: استیضاح نه تنها راه حل مشکلات کشور نیست، بلکه موجب ناامیدی مردم می شود که خواسته جریان ضدانقلاب و دشمنان نظام اسلامی است.
کد خبر: ۱۱۵۹۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰ 16 January 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، محمدتقی نقدعلی در مورد رایزنی برخی از نمایندگان برای استیضاح وزیران، اظهار داشت: وزیران کابینه سیزدهم با قوت و قدرت مشغول به فعالیت هستند و در تلاشند در تراز نظام اسلامی به مردم خدمت رسانی کنند؛ در چنین شرایطی با دولت را تقویت کرد و از بخشی نگری به عملکرد وزیران پرهیز نمود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه وزیران کابینه باید در راستای مصالح و منافع کلان کشور حرکت کنند، گفت: حتی اگر وزیری با دولت همراهی نداشته باشد، باید دولت در این زمینه تصمیم گیری کند نه اینکه مجلس به دنبال استیضاح کشیده شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اضافه کرد: در شرایطی که دولت تدوین برنامه هفتم را در دستور کار دارد و مجلس مشغول بررسی و تصویب لایحه بودجه سال آینده است، باید با وحدت و همدلی بین دولت و مجلس مشکلات کشور را حل کنیم.

این نماینده مجلس خواستار آن شد که قوای مجریه و مقننه با اصلاح رویه ها کار کشور را پیش ببرند تا جامعه پیام مثبت همدلی و یگانگی دریافت کنند.

وی در ادامه بیانات رهبر انقلاب در مورد امید آفرینی در جامعه را مورد استناد قرار داد و گفت: رهبر انقلاب فرمودند «تلاش دشمن در فتنه های اخیر این است که امید را از جامعه بگیرد و نقاط قوت ما را بزند»، در این رابطه باید گفت که یکی از نقاط قوت کشور همدلی و تعامل بین قوای سه گانه است که باید مورد توجه مسوولان کشور باشد و نباید به نقطه‌ای برای هجمه دشمنان تبدیل شود.

نقدعلی با بیان اینکه می‌توان با تعامل و گفتگو مسائل ریشه‌ای کشور را درست کنیم، گفت: استیضاح نه تنها راه حل مشکلات کشور نیست، بلکه موجب ناامیدی مردم می شود که خواسته جریان ضدانقلاب و دشمنان نظام اسلامی است.

وی تاکید کرد: هر اقدامی که به ناامیدی مردم بینجامد، هم راستا با بیانات رهبر انقلاب نخواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی