بازدید 2673

گمان نکنند بعد از اغتشاشات، «کشف حجاب» آزاد شده

حجت الاسلام فلاحتی با بیان اینکه زنان و مردان مومن و خانواده‌های معزز شهدا از کشف حجاب‌های رخ داده نگران هستند، افزود: دخترانی که کشف ححاب کردند و تعدادشان اندک است بدانند که این عمل‌شان جرم است و نظام اسلامی اجازه نخواهد داد که عده‌ای با این عمل باعث ناراحتی خانواده‌های مسلمان و اهل تدین شوند، البته از شورای عالی امنیت ملی و سازمان فضای مجازی کشور هم انتظار داریم تصمیماتی که گرفته‌اند عملی کنند.
کد خبر: ۱۱۵۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸ 13 January 2023

به گزارش «تابناک» به نقل  از تسنیم، نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه جامعه اسلامی بخشی از اقتدار خود را مدیون بانوان پاکدامن و محجبه است گفت: دخترانی که کشف حجاب کردند و تعدادشان اندک است بدانند که این عمل‌شان جرم است و نظام اسلامی مقابل این کشف حجاب‌ها کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت با اشاره به وظایف پدر و مادر در تربیت فرزندان و آموختن نحوه شکرگزاری به فرزند، اظهار داشت: سیره و آیین پیامبر اکرم(ص)، ملت‌ها را وارد عرصه جدیدی از معادلات زندگی کرد و این نشان می‌دهد که راه و سیره پیامبر(ص) بهترین راه است.

وی با بیان اینکه زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) سرشار از بندگی خدا بود و آن حضرت خود را وقف راه ولایت می‌کرد تصریح کرد: ایشان نمونه کاملی از زن مسلمان بودند و حجاب کامل اسلامی را رعایت می‌کردند و در خانه و سبک زندگی برای تمام انسان‌ها الگو بوده و هستند.

فلاحتی کشف حجاب برخی دختران و زنان جامعه را مایه تأسف خواند و متذکر شد: کشف حجاب در نظام جمهوری اسلامی جرم است، زیرا خلاف قانون اسلام و قرآن است و مجازات اسلامی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه زنان و مردان مومن و خانواده‌های معزز شهدا از کشف حجاب‌های رخ داده نگران هستند، افزود: دخترانی که کشف ححاب کردند و تعدادشان اندک است بدانند که این عمل‌شان جرم است و نظام اسلامی اجازه نخواهد داد که عده‌ای با این عمل باعث ناراحتی خانواده‌های مسلمان و اهل تدین شوند، البته از شورای عالی امنیت ملی و سازمان فضای مجازی کشور هم انتظار داریم تصمیماتی که گرفته‌اند عملی کنند.

وی تاکید کرد: این بانوان گمان نکنند که بعد از اغتشاشاتی که توسط صهیونیست‌ها طراحی شده بود، کشف حجاب در جمهوری اسلامی آزاد شده است، البته بخش عظیمی از زنان و دختران جامعه ما اهل تقوا و عفاف و حجاب هستند و در یوم‌الله‌های مختلف با اقتدار در صحنه حضور می‌یابند و جامعه اسلامی بخشی از اقتدار خود را مدیون این زنان و دختران پاکدامن و محجبه است.

امام جمعه رشت با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه "نقشه دشمن، جامع بود، اما محاسبه دشمن غلط بود" تصریح کرد: دشمن در حوادث اخیر، ابزارهای مختلف را برای نابودی جمهوری اسلامی به‌کار گرفت و از داخل و خارج نیز عده‌ای با دشمنان همراه شدند، اما باختند و روسیاهی ماند برای آنان که با سکوت، جبهه‌گیری‌ و اظهارات مختلف با دشمنانِ نظام همراه شدند.

فلاحتی ادامه داد: دشمن تصور می‌کرد مردم نیز در جریانات چند ماه گذشته با آنان همراه می‌شوند، اما مردم و دین‌داران راه و صف‌شان را از دشمن جدا کردند، لذا باید قدردان این مردم باشیم و مدیران و مسئولان دستگاه‌های مختلف همواره پاسخگوی مردم باشند و کاری کنند که مردم از مسئولان‌شان رضایت داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به تاکیدات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت فرهنگ‌سازی، فضاسازی و امیدآفرینی در جامعه خاطرنشان کرد:‌ رهبری هم تاکید داشتند که همچنان غفلت نکنیم و فکر نکنیم قضایا تمام شده و برای مقابله با توطئه‌های شوم دشمن در میدان باشیم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی