بازدید 3857

تنبیه بدنی پسر دانش آموز از سوی معلم

کد خبر: ۱۱۵۸۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵ 08 January 2023

ماجرای تنبیه بدنی پسر دانش‌آموز پایه ششم ابتدایی از سوی معلمش در یکی از مدارس تالش با ورود بازرسان آموزش و پرورش به این موضوع تحت رسیدگی قانونی قرار گرفت.

به گزارش ایران، شهرام رفیعی، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گیلان گفت: موضوع تنبیه دانش‌آموز یکی از مدارس شهرستان تالش توسط معلم با جدیت در حال پیگیری فوری است.

وی درباره جزئیات تنبیه بدنی این دانش‌آموز اظهار کرد: پس از گزارش بموقع مدیر مدرسه به واحد بازرسی آموزش و پرورش مبنی بر وارد کردن ضربه توسط معلم به پای دانش‌آموز پایه ششم ابتدایی مدرسه  «صائب ۲» شهرستان تالش که موجب به زمین افتادن و آسیب دیدگی دست دانش‌آموز شد، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

طی بررسی‌های انجام شده و بازدید میدانی از مدرسه برای معلم متخلف توصیه کتبی صادر شد و پرونده وی در هیأت تخلفات استان در جریان است.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گیلان بیان کرد: مسئولان شهرستان تالش نیز به‌صورت میدانی با حضور در مدرسه، موضوع را بررسی کردند و طبق مقررات با معلم برخورد خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه برخورد فیزیکی به هیچ وجه مورد تأیید نیست، اضافه کرد: با توجه به ممنوعیت تنبیه بدنی این موضوع با جدیت بیشتر در مدارس پیگیری می‌شود و امید است تا دیگر شاهد مواردی از این دست در واحدهای آموزشی نباشیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار