بازدید 2986

فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در مقابل دشمن لحظه ای غافل نخواهند شد و در صورت هر‌گونه تعدی دشمن، اگر یکی بزند ۱۰ تا می‌خورد.
کد خبر: ۱۱۵۸۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳ 05 January 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم گرامیداشت سومین سالروز شهادت شهیدان والامقام حاج قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و همراهانشان در ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس گفت: شهید سلیمانی که امروز از سردار سلیمانی زنده تر و پیش برنده تر شده دارای ویژگی های شایسته زیادی از جمله خستگی ناپذیری، ولایتمداری، شجاعت، نترس بودن، باتدبیر عمل کردن، انقلابی بودن، به شدت رعایت حدود شرعی نمودن، مردمی بودن ، اهل معنویت، توسل به إئمه اطهار(ع) و دفاع از مظلومان عالم است. 

وی افزود‌: ولی دو ویژگی بسیار مهم از سبک زندگی حاج قاسم عزیز، عبارت از «اخلاص» و «صدق» هست که خیلی برجسته و او را ممتاز نموده، همانگونه که امام خامنه ای عزیز فرمودند این ویژگی ها دست یافتنی است یعنی این امکان برای همه وجود دارد که به این جایگاه برسند و جوانان غیور ایرانی که آینده این مملکت متعلق به آنها می باشد می توانند با تأسی از مکتب حاج قاسم ، مثل او عمل کنند و ایران اسلامی را به پیش ببرند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به نقش بی بدیل حضرت امام خامنه ای (حفظه الله)در سکانداری کشتی انقلاب اسلامی در اقیانوس مواج و متلاطم عالم و هدایت حکیمانه و عالمانه ایشان تصریح کرد: ملت رشید و بصیر ما دور ولایت می گردند، ما سرداران و سربازان دور ولایت می گردیم جانمان فدای ولایت می نماییم، ثمره مقاومت و ایستادگی و تبعیت از رهبری امام خامنه ای عزیز امروز در این صحنه های فشار حداکثری جبهه استکبار که همین موضوع آنها را به شدت متعجب و سرافکنده نموده، اقتدار و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است. 

وی تصریح کرد: آنها از ایران قوی و مستقل هراسان هستند و به همین خاطر طرح «ایران هراسی» راه انداختند که دنیا را بر علیه ما بسیج کنند ولی نتوانستند، ما را شدیدا تحریم نمودند ولی موفق نشدند! در همین دوره تحریم با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و تکیه بر دانش بومی و جهاد دانشمندان متعهد ایرانی دارو، واکسن، پهپاد، شناور ، ناو، موشک، پالایشگاه ، نیروگاه، نانوتکنولوژی و هزاران وسیله دیگر ساختیم و تولید کردیم ، حالا به ما می گویند پهپاد را به فلان کشور نفروشید، مگر ما تحریم نبودیم؟ بله ، ما تحریم را به فضل الهی خنثی نمودیم ، این یک موفقیت و افتخار ملی است، در هر بخشی که مطابق نظر امامین بزرگوار انقلاب اسلامی عمل کردیم به موفقیت های با ارزشی رسیدیم. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه ابراز داشت: امروز « دلاوران از جان گذشته جمهوری اسلامی» به عنوان سربازان ولایت و نمایندگان ملت قهرمان ایران، مستحکم و با صلابت در حفظ و صیانت از منابع نظام جمهوری اسلامی و منافع مردم شجاع ایرانی در خلیج فارس، تنگه هرمز و آب‌های فرا‌سرزمینی، مقاوم و شجاعانه ایستاده‌اند و در مقابل دشمن لحظه ای غافل نخواهند شد و در صورت هر‌گونه تعدی دشمن، اگر یکی بزند ده تا می خورد.

دریادار ‌تنگسیری افزود: حاج قاسم عزیز هر کاری که شروع می کرد قبل از انجام آن با نظر حضرت آقا مقام معظم رهبری(مد ظل العالی) تطبیق می داد ، بعد با توکل بر خداوند متعال ، توسل به أئمه معصومین(ع) با روحیه انقلابی ، جهادی و خستگی ناپذیری آن کار را به اتمام می رساند، مطمئن هستم چون او راه اربعین را باز کرد و از حریم حرم حضرت زینب(س) دفاع کرد ، بصورت ویژه مورد عنایت و دعای خاص آقا امام حسین(ع) قرار گرفته که اینقدر مردم فوج فوج مشتاقانه از سراسر کشور و جهان به مناسبت سومین سالروز شهادتش به سوی کرمان آمدند تا ضمن ادای احترام به مقام والای ایشان ، در جوار مزارش او را زیارت نمایند.

در پایان این مراسم از خانواده محترم شهیدان طیاری ، کاشانی و دبیری تقدیر و تجلیل ویژه به عمل آمد و از سوی سردار تنگسیری هدایای ویژه ای به آنان تقدیم شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی