بازدید 3987

محورهای اصلی مسدود نیستند

کد خبر: ۱۱۵۸۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶ 05 January 2023

رئیس پلیس راه کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با توجه به بارش برف در سطح کشور، انسداد راه در محورهای اصلی وجود نداشته است.

به گزارش مهر، سردار حسن مؤمنی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با توجه به بارش برف در سطح کشور، در محورهای اصلی انسداد راه وجود نداشته است. شاید برخی از محورهای روستایی و فرعی برای یکی دو ساعتی دچار مشکلاتی شده باشند، اما به سرعت رفع شده است.

وی گفت: برخی از محورها که انسداد فصلی دارند و هر سال در زمستان با بارش برف دچار این مشکلات می‌شوند مانند محورهای وازک به بلده، سروآباد به پاوه، لاسم به ارجمند، هشتگرد به طالقان و گنجنامه به تویسرکان که دچار انسداد فصلی هستند. محور قدیم خرم آباد به پل دختر نیز مسدود بوده و جایگزین آن محور آزادراه خرم آباد به پل زار است.

سردار مؤمنی توصیه کرد: رانندگان از سفرهای غیر ضرور پرهیز کنند و اگر ضرورتی برای سفر دارند با استفاده از تلفن‌های ۱۲۰ و ۱۴۱ از وضعیت راه های کشور اطلاع کسب کنند.

وی افزود: رانندگان حتماً زنجیر چرخ داشته باشند اگر در محورهایی نیاز به بستن زنجیر چرخ باشد و رانندگان از آن استفاده نکرده باشند از ترددشان جلوگیری می‌شود و حتی جریمه نیز اعمال خواهد شد. چون برخی از افراد به توصیه‌ها عمل نمی‌کنند و هم خودشان را دچار مشکل می‌کنند و هم دیگران را به دردسر می‌اندازند. همچنین با توجه به لغزندگی جاده‌ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند چون در برخی از بزرگراه‌ها شاهد تصادفات جاده‌ای بوده ایم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری