بازدید 6635

محکومیت شهرداری آستارا با شکایت میثاقیان

بهتاش میثاقیان شهرداری آستار را در کمیته تعیین وضعیت محکوم کرد.
کد خبر: ۱۱۵۷۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸ 01 January 2023

به گزارش تابناک به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت میرعلی سیدسلیمانی مقدم از باشگاه چوکای تالش، این باشگاه به پرداخت مبلغ 930 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 20 میلیون و 274 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 10 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

*در پی شکایت بهتاش میثاقیان از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ38 میلیون و 150 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پرونده شکایت میلاد خدایی از باشگاه هوادار، کمیته وضیت با توجه به مصالحه و سازی طرفین قرار رد دعوی خواهان را صادر کرد.

*با توجه به شکایت رحمان یزدانی از باشگاه اترک خراسان شمالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ 560 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 12 میلیون و 208 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 40 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

*در پرونده شکایت سعید حیدری از باشگاه خوشه طلایی ثنا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 960 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 42 میلیون و 750 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پی شکایت بابا محمدی از باشگاه هوادار، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 625 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 57 میلیون و 225 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه