بازدید 9811
۱
عواقب لحن طلبکارانه تاج در تلویزیون؛

همه اعضای فدراسیون فوتبال ممنوع‌المصاحبه شدند!

کد خبر: ۱۱۵۶۳۱۴
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰ 24 December 2022

دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای، تمام اعضا و ارگان‌های زیرمجموعه این فدراسیون را ممنوع‌المصاحبه کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ «هدایت‌ ممبینی» دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به تمام ارگان‌ها و اعضای زیرمجموعه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که «حق هیچ‌گونه مصاحبه‌ای با رسانه‌های گروهی را ندارند و تمام مصاحبه‌ها باید با هماهنگی روابط عمومی فدراسیون فوتبال انجام شود».

در این نامه آمده است: «به منظور ایجاد وحدت رویه در امر اطلاع‌رسانی و صیانت از اقدامات مثبت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همچنین جلوگیری از تضییع حقوق فدراسیون فوتبال، مقتضی است کلیه افراد تحت قرارداد با این مجموعه، از انجام هر گونه مصاحبه با رسانه‌های گروهی و حضور در کلیه برنامه‌های تلویزیونی، رادیویی و اینترنتی و... بدون هماهنگی با روابط عمومی فدراسیون خودداری نمایند. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد فوق مطابق با آیین‌نامه تخلفات اداری با ایشان برخورد خواهد شد».

همه اعضای فدراسیون فوتبال ممنوع‌المصاحبه شدند!

این نامه دو روز پس از صحبت‌ها و لحن عجیب «مهدی تاج» در شبکه ورزش سیما به ارکان فدراسیون ابلاغ شده و به نظر می‌رسد مصاحبه او دامن اعضای این فدراسیون را گرفته است!

با وجود گذشت بیش از سه هفته از ناکامی تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر، اعضای هیئت رئیسه و مدیران ارشد فدراسیون فوتبال تاکنون پاسخ شفافی به بحث ادامه یا قطع همکاری با کارلوس کی‌روش و دلایل نتایج ضعیف تیم ملی در جام جهانی نداده‌اند و به نظر می‌رسد این سکوت با نامه ممنوع‌المصاحبه شدن اعضای فدراسیون ادامه خواهد داشت.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱
بهترین سنگر سکوته
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی