بازدید 8221
۵

آغاز عرضه بنزین سوپر در تهران

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران گفت: مشکل عرضه بنزین سوپر حل شده و هم اکنون روزانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار لیتر بنزین سوپر در جایگاه‌های مختلف تهران در حال عرضه است.
کد خبر: ۱۱۵۵۸۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶ 21 December 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری دانشجو، سعید برخوردار، معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران اظهار داشت: در پی نیاز به اورهال برخی پالایشگاه‌های کشور و به‌دلیل برخی مسائل فنی، تولیدو توزیع بنزین سوپر با وقفه‌ای مواجه شده بود.

وی افزود: خوشبختانه از همین هفته، بحث تولید و تحویل بنزین سوپر اجرایی شده و اکنون شاهد عرضه این نوع بنزین درجایگاههای عرضه هستیم.

برخوردار با بیان اینکه "اگر مردم در مراجعه به جایگاهی موفق به تهیه بنزین سوپر نشدند به دیگر جایگاه‌های همان محدوده مراجعه کنند"، گفت: در مناطق مختلف تهران، اعم از شرق، غرب، مرکز و شمال پایتخت، بنزین سوپر در حال توزیع است، اما ممکن است برخی جایگاه‌های عرضه، خود متقاضی دریافت بنزین سوپر نباشند. درحال حاضر تمامی جایگاه‌های پرفروش و پرمتقاضی، بنزین سوپر برای عرضه دارند.

وی ادامه داد: هم‌اکنون روزانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار لیتر بنزین سوپر در تهران توزیع می‌شود و از ابتدای هفته آینده، عرضه بنزین سوپر در سراسر تهران، بدون مشکل و طبق روال عادی انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۵
بوی افزایش قیمت بنزین سوپر دارد می آید... ببا این سناریو اخبار و نصرفیدن تولید و این همه طول و تفضیلات که در خبرها می آید آخرش می گن بنزین سوپر را ماشین های گران میزنن و باید پولش را بدهند و ... از این حرفها...
بابا با این بنزین های قلابیتون مردم را به فنا داده اید. این چه وضع هواست که برای ملت درست کرده اند. چرا در کشورهای اطراف ما این مسائل وجود ندارد؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۳۰
چون مصرف بنزین آن ها بسیار پایین است.
قیمت بنزین آنان نسبت به درآمد آنان بسیار بالا است
چه تحولی تبریک تبریک‌به شما تبریک به مردم تب یک به خودم
اولا که وظیفه شونه ثانیا شهرستانها هم ول معطلند!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
وب گردی