بازدید 16480
تحصن در فرودگاه برای ترک ناگهانی و استفاده از ناآرامی اخیر ایران

بهانه دروغ لوکادیا برای ترک پرسپولیس درآستانه دربی!

استوری همسر لوکادیا در اینستاگرام نشان می‌دهد که او بهمراه فرزندان در مرکز خرید مشغول گشت و گذار و خرید سال نو میلادی است و بیماری وجود ندارد!
کد خبر: ۱۱۵۵۴۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱ 18 December 2022

ستاره خارجی و گلزن اول پرسپولیس در آستانه دربی با دروغی عجیب، خواهان جدایی از این تیم شده است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ در حالیکه تیم پرسپولیس خود را آماده بازی روز سه‌شنبه مقابل استقلال می‌کرد اما درخواست ناگهانی یورگن لوکادیا برای سفر به اسپانیا در آستانه این دیدار باعث به وجود آمدن حاشیه و بحران در اردوی سرخ‌ها شده که به نظر می‌رسد یحیی و باشگاه را تحت تأثیر خود قرار دهد.

بهانه دروغ لوکادیا برای ترک پرسپولیس درآستانه دربی!

لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس به بهانه بیماری همسرش از شب گذشته به فرودگاه امام خمینی رفته و خواستار خروج از ایران و سفر به اسپانیا شده است. اما استوری همسر او در اینستاگرام نشان می‌دهد که او بهمراه فرزندان در مرکز خرید مشغول گشت و گذار و خرید سال نو میلادی است و بیماری وجود ندارد!

سفر لوکادیا به اسپانیا به بهانه بیماری همسرش به نظر می‌رسد مقدمه‌ای برای جدایی او از پرسپولیس باشد چرا که مدیران این باشگاه معتقدند او در صورت خروج از کشور دیگر به ایران بازنخواهد گشت.

این در حالی است که در چند وقت اخیر شایعاتی مبنی براینکه لوکادیا به دلیل وقایع اخیر شاید از پرسپولیس جدا شده و عدم امنیت را بهانه‌ای برای جدایی مطرح کند به گوش می‌رسید ولی مدیرعامل پرسپولیس تکذیب می‌کرد. حالا وقوع این مسئله باعث شده تا در صورتی که او تهران را ترک کند جدای‌اش از پرسپولیس کلید خواهد خورد و او در فیفا چنین ادعایی را به کار خواهد گرفت.

از میزان پرداختی پرسپولیس به این بازیکن اطلاعی در دست نیست اما گفته می‌شود پرسپولیس در تعطیلات لیگ و پیش از شروع اردوی آماده‌سازی قرمزها، معوقات او را هم داده و بهانه ای برای فسخ یکطرفه وجود ندارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری