بازدید 3889
۱

اتحادیه جهانی کشتی؛ ایران به قمار روی کامران قاسم‌پور باخت

کد خبر: ۱۱۵۴۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲ 13 December 2022

اتحادیه جهانی کشتی تاکید کرد: بر خلاف جواب گرفتن کادر فنی ایران از به میدان فرستادن سوادکوهی مقابل جردن باروز، قمار آن‌ها بر روی کامران قاسمپور مقابل کایل اسنایدر جواب نداد و این کشتی‌گیر در وزن ۹۷ کیلوگرم هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ اتحادیه جهانی کشتی در واکنش به باخت ۵ بر صفر کامران قاسمپور مقابل کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا، در نخستین تجربه مبارزه در وزن ۹۷ کیلوگرم در جام جهانی کشتی آزاد، نوشت: در حالی که قمار ایران در مبارزه علی سوادکوهی مقابل جردن باروز جواب داد و او پیروز مبارزه شد اما درباره کامران قاسمپور(کشتی در وزن ۹۷ کیلوگرم) برابر کایل اسنایدر جواب نداد.

اتحادیه جهانی کشتی؛ ایران به قمار روی کامران قاسم‌پور باخت

در شرایطی که ایران در تلاش بود تا یک برد قطعی را توسط کامران قاسمپور در دیدار فینال برابر آمریکا بدست بیاورد، قهرمان دو دوره وزن ۹۲ کیلوگرم جهان را در وزن ۹۷ کیلوگرم به میدان فرستاد تا برابر کایل اسنایدر مبارزه کند، اما این شیوه جواب نداد.

کایل اسنایدر قهرمان مسابقات جهانی بلگراد در این مبارزه به وضوح کشتی گیری با جثه بزرگتر  و بهتر بود و قاسمپور هرگز نتوانست با حمله او را تهدید کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ازین مربیان با سواد انتظار دیگه ای داشتید؟؟
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری