بازدید 3909

قتل دانش آموز دبستانی با ضربات چاقو

کد خبر: ۱۱۵۳۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴ 07 December 2022

دانش آموز ۹ ساله دبستانی با ضربات چاقو در منزل پدری به قتل رسید.

به گزارش خراسان، رئیس حوزه قضایی شهرستان رابر با تایید خبر قتل یک دختربچه ۹ ساله روستایی در این شهرستان بیان کرد: در این خصوص یک متهم بازداشت شده است.

قاضی منصور بلاغی اینانلو در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد : ظهر روز گذشته ۱۵ آذر ساعت ۱۲:۴۵ پس از دریافت گزارش از مرجع انتظامی درباره وقوع یک فقره قتل،بلافاصله بر اساس وظایف قانونی در محل حادثه حاضر و متاسفانه با پیکر یک دختر بچه ۹ساله مواجه شدم که بر اثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

وی افزود: بی درنگ با دستور مقام قضایی تحقیقات اولیه آغاز و در ادامه مشخص شد این دانش آموز پس از بازگشت از مدرسه در منزلشان به قتل رسیده است.

این مسئول قضایی تصریح کرد:پدر مقتول در بازجویی های اولیه، همسرش را مظنون اصلی این جنایت و حادثه تلخ معرفی کرده است.وی افزود:تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد و اظهارنظر قطعی در این پرونده پس از جمع آوری مستندات و آشکار شدن تمام زوایای پرونده از طریق دادگستری استان کرمان اطلاع رسانی خواهد شد.

بنا بر این گزارش ، براساس اظهارات اهالی محل، این دانش آموز به هویت «ک»به دست مادرش که از اختلال روانی رنج می برده ،در روستای کشکوئیه در حومه شهر رابر به قتل رسیده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی