بازدید 2247

هروه رنار: حق عربستان برد و صعود نبود

ما در گروه بسیار سختی بودیم و البته دیگر تیم‌ها هم در گروه سختی بودند. در تاریخ فوتبال عربستان تنها یک بار این تیم از مرحله گروهی صعود کرده است. ما در دیدار برابر لهستان بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم اما در آن بازی بدشانس بودیم
کد خبر: ۱۱۵۲۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵ 01 December 2022

سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان اعتراف کرد که مکزیک بهتر از تیمش بازی کرد. او از عملکرد کلی عربستان در جام جهانی راضی است.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از الریاضیه، تیم ملی فوتبال عربستان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی با نتیجه دو بر یک برابر مکزیک شکست خورد تا نتواند به دور بعد صعود کند.

عربستان باوجود پیروزی ارزشمندی که برابر آرژانتین به دست آورد در دو بازی بعدی خود شکست خورد تا با ۳ امتیاز در قعر جدول رده‌بندی  قرار گیرد.

هرو رنار در نشست خبری بعد از بازی گفت: اگر درخشش محمد عویس نبود شکست سنگین‌تری را تجربه می‌کردیم. در کل از عملکرد تیمم در این رقابت‌ها راضی هستم و به بازیکنان به خاطر نمایشی که داشتند تبریک می‌گویم. من به آن‌ها افتخار می‌کنم.

او ادامه داد: باید اعتراف کرد که ما در این بازی شایسته پیروزی نبودیم. اختلاف سطح دو تیم زیاد بود. ما در گروه بسیار سختی بودیم و البته دیگر تیم‌ها هم در گروه سختی بودند. در تاریخ فوتبال عربستان تنها یک بار این تیم از مرحله گروهی صعود کرده است. ما در دیدار برابر لهستان بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم اما در آن بازی بدشانس بودیم. بازیکنان مکزیک با جنگندگی و انگیزه بالاتری بازی کردند. آن‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و به خوبی فشار آوردند. ما غایبان زیادی داشتیم و تاوان آن را هم پس دادیم. 

رنا در پایان گفت: جام جهانی یک رقابت بسیار مهم است که باعث می‌شود تا هم مربیان و هم بازیکنان تجربه بالایی کسب کنند. هواداران به خوبی از این رقابت‌ها استقبال کردند این درحالی بود که تبلیغات منفی زیاد درباره این بازی‌ها شکل گرفت. ما از این رقابت‌ها حذف شدیم اما با قدرت خود را آماده جام ملت‌های آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ خواهیم کرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی