بازدید 2658

سرقت تلفن همراه با اسلحه و تهدید به مرگ

کد خبر: ۱۱۵۲۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۲ 28 November 2022

مردان نقابدار که با گذاشتن سلاح روی شقیقه مالباختگان و تهدید به قتل، اقدام به سرقت گوشی‌های تلفن همراه مدل بالا می‌کنند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش ایران، 17 آبان‌ماه امسال، دو پسر جوان به پلیس مراجعه و از موتورسوارانی شکایت کردند که با تهدید اسلحه گوشی آنها را سرقت کرده بودند.

یکی از آنها در تحقیقات گفت: سوار بر خودروی شاسی بلندم در حال عبور از خیابانی در سعادت‌آباد بودیم که دو پسر جوان سوار بر موتورسیکلت راه را بر ما سد کردند.

آنها ماسک به صورت داشته و کلاه مشکی نیز به سرشان بود. به همین دلیل چهره‌شان قابل دیدن نبود. یکی از پسرها با دست محکم به شیشه کوبید و از بیرون برگه‌ای را نشان داد و با اشاره از من خواست شیشه ماشین را پایین بیاورم.

او ادامه داد: به این تصور که می‌خواهند آدرس بپرسند، شیشه را پایین آوردم اما نفر دوم ناگهان اسلحه‌ای از جیبش بیرون آورد و آن را روی شقیقه‌ام قرار داد و تهدید کرد اگر جانم را دوست دارم، گوشی‌های تلفن همرا‌ه‌مان را به آنها بدهیم. به ناچار گوشی‌های تلفن همراه مدل بالایمان را در اختیارش قرار دادیم و آنها بلافاصله متواری شدند.

به دنبال شکایت دو پسر جوان، به دستور بازپرس شعبه یکم دادسرای ویژه سرقت، تلاش برای دستگیری سارقان آغاز شد. تحقیقات در حالی ادامه داشت که مأموران با شکایت‌های مشابه دیگری مواجه شدند.

مردان موتورسوار در حالی که با ماسک صورت‌هایشان را پوشانده بودند با گذاشتن سلاح روی شقیقه مالباخته و تهدید به قتل، اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه کرده‌اند. این سرقت‌ها از 17 آبان‌ماه تا 5 آذرماه رقم خورده بود و سارقان خشن سرقت‌هایشان را از ساعت 9 شب به بعد انجام می‌دادند.

بدین ترتیب تحقیقات برای دستگیری موتورسواران مسلح در دستور کار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # احمد سمیعی گیلانی # دعای روز دوم رمضان
آخرین اخبار