بازدید 16818
۹

اظهارات وزیر کشور درباره تعیین محل برگزاری تجمعات

وزیر کشور گفت: انتخاب محلی برای برگزاری تجمعات قبلاً یک بار بحث و تصویب شده است، اما به دلایلی که دستگاه‌های خارج از دولت یک اشکالاتی گرفتند، باید مجدداً بررسی شود.
کد خبر: ۱۱۵۱۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵ 20 November 2022

به گزارش «تابناک»، احمد وحیدی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره این‌که با شکل‌گیری اعتراضات در کشور بار دیگر بحث اختصاص محلی برای برگزاری تجمعات مطرح و گفته شد وزارت کشور متولی این امر است و در حال رسیدگی به این موضوع است این بررسی‌ها در چه مرحله‌ای قرار دارد، گفت: این موضوع ۲ مسئله دارد؛ نخست اصل مساله کسانی به هر حال به یک موضوعی اعتراض دارند، مسئله دیگر اینکه در یک مکان خاص باشد.

وزیر کشور با اشاره به این‌که با اصل اعتراضات ما مشکلی نداریم، تاکید کرد: در چارچوب قانون افرادی که اعتراض دارند، می‌توانند مجوز بگیرند و مشخص باشد طول آن چه مدتی است که می‌خواهند اعتراض خودشان را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: کسانی هم که می‌خواهند متولی اعتراضات باشند باید آن را در چارچوب خود کنترل کنند و این مانعی ندارد. البته باید در یک شرایطی که به هر حال شرایط بهتری باشد این کار انجام شود در اینصورت ما هم مشکلی نداریم.

وحیدی بیان کرد: درباره انتخاب محل قبلاً یک بار بحث و تصویب شده است، اما به دلایلی دستگاه‌های خارج از دولت یک اشکالاتی گرفتند که باید مجدداً بررسی شود.

وی درباره این‌که در این مدت احزابی برای برگزاری تجمعات درخواست داده‌اند و گلایه‌مند از وزارت کشور هستند، عنوان کرد: بله احزابی برای برگزاری تجمع درخواست دادند و جلسه با آنها برگزار شد اما آنها غالباً مجمع‌ خودشان را برگزار نکرده بودند و هنگامی که مجمع برگزار نکنند قانونی بودن کار خودشان زیر سوال می‌رود.

وزیر کشور تاکید کرد: موضوع بیشتر به خودشان بازمی‌گردد که آن مجامع را به موقع تشکیل دهند و سلسله کارهایی که باید اتفاق بیفتد، در واقع طبق قانون باشد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۷۱
انتشار یافته: ۹
هر درخواستی را به یک بهانه تا الان رد کرده اید و بعد مدعی این هستید که اماده شنیدن هر گونه اعتراضی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
چيو بشنويم زن زندگي ازاديتونو خخخخخ ؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
ناشناس 11:8 واقعا برای این طرز فکرت باید تاسف خورد تو فکر کردی این همه جون ها کشته شدن بخاطر روسری و بی حجابی
متاسفم برات
تو فقط میتونی درخواست اعتراض بدی، کیه که قبول کنه!!!
محل اعتراض زیر نظر دوربین های مدار بسته و محاصره شده با یگان ویژه چه معنایی دارد؟
ای بابا تو این مملکت کسی نیست صدای مردم بشنوه مردم حتما نباید بیان داخل خیابون داد بزنن این همه گرونی و..... همش با شعار دارید مردم گول میزنید اداره جات که اصلا صحبت نکن کلا فاسد هستن خدا نکنه گیر این ادارات دولتی بیفتید بروکراسی اداری بیچارت میکنه
چطور چپ و راست هی تجمع حکومتی برگزار میکنید تو وسط شهر ،اما برای معترضان هنوز جایی پیدا نکردید؟!!!
هیچ وقت اجازه اعتراض نخواهند داد چون ماشالله همه جا و همه چیز ایران خراب شده و خییییییلیییی باید اعتراض کرد
اصلا چرا تجمع کنند مردم خواسته مردم معلوم میتونید حل کنید نمیتوانید برید اقتصاد معیشت اشتغال ازدواج خودرو عدالت اجتماعی عزت ایرانی مبارزه با فساد روابط خارجی و...مشکل حل کنید همونجوری ک خود شما وخانوادتون زندگی میکنند مردم بزارید زندگی کنند مردم گوشت مرغ ومیوه نمیتونند بخورند بمیرند بهتره
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی