بازدید 30621
۷

عذرخواهی از حضور نیروهای امنیتی در دانشگاه شیراز

به دنبال ورود غیرقانونی چند نیروی حافظ امنیت به کتابخانه خوارزمی، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس و دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان توضیحاتی ارائه کرد.
کد خبر: ۱۱۵۰۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸ 18 November 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، جواد قناعتی گفت: پیرو تعقیب یک فرد توسط نیروهای حافظ امنیت، چند نیروی مدافع امنیت وارد کتابخانه خوارزمی دانشگاه در مجاورت میدان نمازی که دانشجویان در حال مطالعه بودند، شده‌اند.

او افزود: این اقدام غیر قانونی، باعث آسیب دیدن ساحت دانشگاه و جریحه دار شدن احساسات پاک دانشگاهیان، به خصوص دانشجویان عزیز دانشگاه شیراز شده است.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری فارس خاطرنشان کرد: بدون تردید همه مسئولان و به ویژه نیروهای حافظ امنیت، حفظ حرمت و رعایت شأن محیط مقدس دانشگاه را وظیفه قطعی و انکار ناپذیر خود می‌دانند.

قناعتی عنوان کرد: از دانشگاهیان دانشگاه شیراز به ویژه دانشجویان عزیز و خصوصاً دانشجوی مورد نظر، به دلیل وقوع این رخداد تلخ و خطای انجام شده عذرخواهی می‌کنم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۶۹
انتشار یافته: ۷
سلام این اقدام و قبول اشتباه و عذرخواهی بسیار پسندیده است و کاش همه مسئولین در صورت بروز اتفاق یا اشتباه چه سهوی چه عمدی چنین کاری را انجام دهند
عذرخواهی، کار بسیار عاقلانه و بجایی بود. البته آنهایی که در دانشگاه تخریب کرده اند هم خوبست و بجاست که بابت این خارها، عذرخواهی کنند چه دانشجو چه سایرین
با خاطیان چه برخوردی میشه؟!
این درسته تا زمانی که با مردم رو راست نباشیم و مسائلی که به هر دلیلی انجام شده و کار به درست و غلط اون کار ندارم مسئول مربوطه بپذیره و تکذیب نکنه مردم ما انسانهای عاقلی هستند و خیلی راحت قبول میکنن آفرین به این مسئول شجاع و انقلابی
کاش این عذرخواهی ها زودتر شروع شده بود. کاش اختلاس گران و متخلفان زودتر مجازات می شدن.
تابی جان
- چه عجب یکی عذرخواهی کرد
- این عکس که همراه خبر اوردی اشتباهی درج کزده ای . این عکس خوابگاه دانشجویی و دانشکده علوم انسانی درتپه کوی ارم است.کتابخانه خوارزمی در میدان نمازی روبروی دانشکده مهندسی است
موقعی که امنیتی ها نتوانند بروند نیروهای جایگزین باید برای دستگیری اقدام کنند اما اگر مجرم امکان فرار داشت نمیشه ولش کرد تکلیف چیه؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی